Постійне LED-світло Godox S60 з фокусуванням

Постійне LED-світло Godox S60 з фокусуванням

Артикул:S60
До порівняння
До обраного

LED-моноблок денного світла Godox S60з регулюванням яскравості кута розсіювання світлового променя та можливістю працювати як від мережі 220В, так і автономно.

 • Температура кольору 5600±300K, CRI≥96, TLCI ≥97
 • Регулювання кута розкриття світлового променя 6° - 55°, яскравості 0-100%
 • Світлова пляма з плавним переходом від центру до краю.
 • Вісім пелюсткових шторок дозволяють формувати світлову пляму потрібної форми.
 • Живлення від мережі змінного струму або V-mount акумулятора (придбано окремо).
 • Можливості розширити сферу застосування приладу за допомогою додаткових аксесуарів: софтбоксу, проєкційної насадки з лінзами, масками гобо, кольоровими фільтрами з гелю, і т.д.

Наявність:
Немає в наявності
14 080 грн.
Повідомити про надходження
Повідомити про надходження
Вашу заявку прийнято!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару на зазначені вами контакти
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Опис
Відгуки

Godox S60 - новинка компанії, легкий LED-моноблок денного світла з регулюванням кута розсіювання світлового променя та можливістю проводити знімання як у студії, так і на виїзді.

Тепер S60 доповнює серію фокусованих освітлювачів, щоб надати ще більше можливостей освітлення для відеовиробництва, знімання інтерв'ю, фотографування натюрморту, портретного знімання або іншого виду знімання, де необхідно підкреслити деталі або добитися художнього драматичного ефекту.

Точне регулювання кута розсіювання

За допомогою повороту ручки на задній панелі управління можна отримати необхідний розмір світлової плями, кут розсіювання променя становить від 6° до 55°. За допомогою проєкційної насадки з лінзою (насадка купується додатково) світло можна сфокусувати в різних діапазонах і отримати різкий світлотіньовий перехід. Така здатність робить цей пристрій ідеальним для освітлення будь-яких деталей.

Ефектне освітлення

 • Продуктивна система фокусування

Асферична оптична лінза, що використовується в освітлювачі S60, дає вищий коефіцієнт фокусування, ніж лінза Френеля. Інтенсивність світла сфокусованої плями збільшується приблизно на 4 ступені в порівнянні з використанням тільки розсіювача, а додаткове застосування лінзи забезпечує ще більш приголомшливу продуктивність освітлення, достатню для правильного розміщення світлових акцентів і точкового підсвічування необхідних деталей, наприклад волосся моделі. Яскравість світла регулюється плавно в діапазоні від 1% до 100% для гнучкого та точного керування параметрами.

 • Точний і рівномірний промінь

Завдяки асферичній оптичній лінзі S60 забезпечує рівномірну від центру до краю світлову пляму, яку можна точно позиціювати на об'єкті.

 • Висока передача кольору  Рейтинг CRI/TLCI 96+/97+ гарантує природний, первозданний колір у будь-яких умовах.

Джерело натхнення

 • Асортименти аксесуарів для формування світла S60 створені для різноманітності світлових ефектів. З різними модифікаторами можна надати світловому променю тих якостей, які потрібні для реалізації творчих задумів.

  Шторки:для точного управління та формування світлового пучка відповідно до вимог.

Софтбокс: формує м'які та рівномірні світлотіньові ефекти.

Набір сітчастих масок: використовується для зменшення інтенсивності світла та управління градієнтом світлового пучка.

Проєкційна насадка: дає можливість проєктувати різкий і керований промінь світла. Ця насадка дозволяє максимально розкрити творчий потенціал S60, оскільки спеціально розроблена для встановлення широкого спектра додаткових аксесуарів для формування світла.

Відсічні заслінки: за допомогою заслінок, що обрамляють світловий промінь, можна сформувати трикутник, квадрат, прямокутник, трапецію та інші форми.

Ірисова діафрагма: легким рухом важеля можна поступово регулювати діапазон розкриття світлового променя — від вихідного розміру до точкової світлової плями, яка може поміститися у вашій долоні.

Набір GOBO масок: встановивши маски гобо в слот проєкційної насадки, можна отримати різні малюнки для формування світла. Ви навіть можете використовувати власні гобо маски для створення потрібного світлотіньового малюнка.

Кольорові гелі: для розфарбовування світла та створення особливої атмосфери.

8 встановлених спецефектів освітлення для творчого знімання

Безшумний режим

У безшумному режимі вентилятор вимикається, щоб уникнути будь-яких акустичних перешкод у чутливих до звуку сценаріях використання (при відключенні вентилятора інтенсивність світла зменшується вдвічі).

Живлення скрізь

S60 постачається з винесеним блоком управління, який підтримує живлення від джерела змінного струму та акумулятора з кріпленням V-mount (акумулятор купується окремо), що забезпечує можливість надійної роботи як у студії, так і за її межами. Завдяки конструкції винесення один від одного блоку управління та легкої освітлювальної головки, забезпечується найкращий охолоджувальний ефект.

Дистанційне керування

Завдяки вбудованому Bluetooth модулю можна дистанційно керувати параметрами S60 за допомогою програми для смартфона «Godox Light». Освітлювач також сумісний з пультом дистанційного керування RC-A6 (продається додатково) і підтримує керування за стандартом DMX.

Комплект постачання:

 • LED-моноблок Godox S60
 • Блок керування
 • 8-ми пелюсткові шторки SA-08
 • Гайковий ключ для монтажу
 • Кабель живлення з EUR-вилкою
 • З'єднувальний кабель
 • 8-ми пелюсткові шторки
 • Ключ для монтажу

Технічні характеристики

МодельS60
Джерело живленняДжерело змінного струму100В~240В 50/60Гц 0.9А
Акумулятор V-Mount14.8В (купується окремо)
Потужність60Вт
кольорова температура5600±300К
Освітленість (1м, темна кімната) ≈Вузький пучок (у центральній точці)40000 лк
Широкий пучок (у центральній точці)3200 лк
Індекс CRI≥96
Індекс TLCI(Qa)≥97
Регулювання яскравості0%~100%
Канали (CH)32 (1-32)
Групи (GR)16 (AF/0-9)
Кут розсіювання променя6°-55°
Температура експлуатації-10°С~40°С
Способи дистанційного керуванняДодаток для смартфона /2.4G бездротове керування (пульт RC-A6 купується окремо) /DMX керування
Радіус бездротового керування пультом≈50м (пульт RC-A6 купується окремо)
РозміриГоловка освітлювача: 264х107х100мм
Блок управління: 268х113х64мм
ВагаГоловка освітлювача: 1.36 кг
Блок керування: 0.94кг

Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг