Набір фільтрів Freewell All-Day 6Pack для DJI Mini 3 Pro

Набір фільтрів Freewell All-Day 6Pack для DJI Mini 3 Pro

Артикул:FW-MN3-ALD
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного

Благодійна акція від Freewell: до кінця року з кожного проданого фільтра та LED світла — 300 грн до фонду «Діти Героїв». Детальніше про акцію.

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 6 платежів (від 350 грн в місяць)

Країна-виробник товару:Китай
Фільтр для:DJI Mini 3 Pro
Виробник:Freewell
Наявність:
Залишилася 1 шт.
2 100 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Оптимізуйте відеопродуктивність DJI Mini 3 Pro на відкритому повітрі, від похмурої до яскравої сонячної погоди, за допомогою комплекту фільтрів All-Day 6Pack для DJI Mini 3 Pro. Шість фільтрів нейтральної щільності можуть адаптувати об'єктив вашого дрона, скорочуючи кількість світла, що потрапляє на сенсор, щоб ви могли грати із затвором, не ризикуючи переекспонувати.

Динамічні кадри покращуються фільтрами ND32 і ND1000, перший у тому числі створює природне розмиття руху, а другий створює молочні довгі витримки. Багатошарове оптичне скло робить всі фільтри стійкими до подряпин, пилонепроникними, водонепроникними та маслостійкими. Їх конструкція GimbalSafe забезпечує невелику вагу, щоб не пошкодити двигуни підвісу дрона. Жорсткий чохол, що входить в комплект, зберігає фільтри поки вони не використовуються.

  • ND4: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 4 рази (на 2 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/200. Гарний варіант для хмарних днів, без яскравого сонця.
  • ND8: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/400. Хороший варіант для знімання удень із невеликою хмарністю.
  • ND16: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/800. Хороший варіант для знімання сонячним днем.
  • ND32: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/1600. Хороший варіант для знімання сонячним днем.
  • ND64: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/3200. Хороший варіант для знімання сонячним днем.

Світлофільтр Freewell ND1000 – це ND фільтр високої щільності. Він затемняє експозицію в кадрі на 10 стопів (1000 разів), дозволяючи використовувати більш тривалу витримку та відкриту діафрагму. Наприклад, ND1000 дозволить використовувати витримку за 1 секунду там, де для нормальної експозиції потрібно виставити 1/1000. Такий фільтр дозволить отримати ефект, наприклад, руху води в кадрі навіть вдень на яскравому сонці.

Характеристики
Країна-виробник товару
Фільтр для
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Набір фільтрів Freewell Bright Day - 6Pack для DJI Mini 3 Pro
2 940 грн.
Залишилася 1 шт.