Набір світла для ефірів та вологів за столом

Набір світла для ефірів та вологів за столом

Артикул:LEDP260C-KIT
До порівняння
До обраного
Комплект для м'якого освітлення при веденні онлайн ефірів та вологів за столом – це легка та компактна LED-панель Godox LEDP260C у наборі із кріпленнями для настільного використання.
Наличие:
Немає в наявності
4 949 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Опис
Відгуки

Легка та компактна LED-панель Godox LEDP260C у наборі із кріпленнями для настільного використання. Основу Набору Світла для ефірів та влогів за столом становить LED-панель Godox LEDP260C, яку доповнює телескопічна штанга Godox AD-S13, за допомогою якої можна регулювати висоту установки панелі в широкому діапазоні, і потужний настільний затискач Cavix TC-90, що дозволяє надійно закріпити. за край будь-якої стільниці.

Комплект включає:

  • LED-Панель Godox LEDP260C
  • Телескопічна штанга Godox AD-S13
  • Регульований затискач Cavix TC-90

Професійне потужне, але при цьому неймовірно компактне (товщина всього 2.7 см!) LED-світло для фото та відео. Може успішно використовуватися для макро або предметної фотографії, а також ідеально підійде для запису відео. На відміну від інших LED-освітлювачів, Godox LEDP-260C може похвалитися не лише високим індексом кольору (CRI), але й високим TLCI – індексом, яким оцінюється якість кольору при зніманні відео. Індекс був створений кіно та телеіндустрією після появи LED освітлювачів, які дають правильне для ока світло, мають високий CRI, але на відео колір виходить неправильним. У Godox LED P260C цієї проблеми немає!

Складається із 256 високоякісних світлодіодів останнього покоління. Освітлювач дає м'яке, рівномірне і розсіяне світло, яке не сліпить очі. Може працювати від розетки (мережевий адаптер із європейською вилкою йде в комплекті) або NP-F акумуляторів (купуються окремо).

Температура кольору налаштовується в діапазоні 3300K-5600K. Потужність світла регулюється окремо — налаштувавши колірну температуру, ви можете будь-якої миті змінити потужність, не змінюючи колірну температуру. Регулювати можна на самому освітлювачі або за допомогою пульта дистанційного керування (є в комплекті). Декілька освітлювачів можна об'єднати в одну групу, керуючи потужністю відразу всіх приладів у групі. Можна настроїти до 6 груп на 16 бездротових каналах.


Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг