Обʼєктив Tokina OPERA FX 50mm f/1.4 (Canon)

До порівняння
У вибране
Автофокус:Так
Зум / фікс:Фікс
Тип об'єктива:Стандартний
Пило - вологозахист:Так
Наявність:
Немає в наявності
38 990 грн.
11
Повідомити про надходження
Повідомити про надходження
Вашу заявку прийнято!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару на зазначені вами контакти
Повідомити на пошту
Повідомити через смс на номер
- одне з полів повинно бути заповнене
Checking...
Опис
Характеристики
Відгуки

З виходом об'єктива 50 мм F1.4 Tokina запускає серію наступного покоління преміальної оптики для дзеркальних камер високого класу під назвою Opera. Нова серія розроблена для ідеальної сумісності з дзеркальними камерами високої роздільної здатності, що вимагають оптичної системи найвищої якості. Побудована на основі багаторазово відзначеної нагородами лінійці Tokina AT-X, нова серія Opera пропонує преміальну лінійку повнокадрової оптики, що постійно розширюється, здатну задовольнити постійно зростальні потреби високопродуктивних дзеркальних камер.

У суспільстві слово "opera" зазвичай використовується для позначення сценічного мистецтва що об'єднує драму, музику і танці. В італійському воно означає працю чи твори мистецтва. В латині опера походить від слова "opus", яке досі використовується в сучасній мові та означає "велика література, артистизм або інтелектуальна праця". Tokina обрала назву опера для своєї нової преміальної повнокадрової лінійки оптики з надією на те, що вона стане надійним помічником фотографам у створенні справжніх витворів мистецтва.

Про об'єктив

Огляд

50mm F1.4 це дебютний преміум об'єктив у новій лінійці опера від Токіни, розроблений спеціально для високопродуктивних повнокадрових дзеркальних камер. В об'єктиві використовуються новітні досягнення Токини в області оптичних та електронних розробок. З просунутими функціями такими як кільцеподібний ультразвуковий мотор для швидкого і тихого фокусування, нове покриття лінз, підвищений пил-вологозахист, новий об'єктив opera 50mm F1.4 FF займе місце у сумках багатьох фотографів.

Чудова оптична якість та природне боке.
З метою максимально ефективного зменшення хроматичних аберацій і забезпечення рівномірної різкості по всьому полю кадру, оптична конструкція Opera 50mm F1.4 включає три лінзи з низькодисперсійного скла, і один асферичний елемент. Об'єктив має дев'ятипелюсткову діафрагму для красивого природного боке. Швидкий і тихий автофокус поряд з видатною оптичною продуктивністю на всіх значеннях діафрагми роблять цей об'єктив відмінно відповідний для багатьох сценаріїв використання.

Спеціальне покриття лінз нового покоління.
Нещодавно розроблене компанією Tokina спеціальне покриття, що забезпечує екстремально низьке переображення, було створено для перенаправлення видимого спектра під час його проходження через об'єктив. Це дозволяє різко зменшити шкідливі перевідображення в порівнянні з традиційним покриттям. В результаті вдалося істотно знизити відблиски та паразитні засвіти при зніманні в умовах складного освітлення, особливо коли джерело світла знаходиться в кадрі.

Пилозахист та вологозахист.
В об'єктиві застосовуються нові напрацювання в області пило-вологозахисту. Приділено особливу увагу восьми зонам найбільш вразливим до потрапляння пилу та вологи. При використанні в парі з пиловологозахищеною дзеркальною камерою, об'єктив не підведе вас навіть у важких погодних умовах.
*Захищена конструкція передбачає поліпшення властивостей пилу та вологозахисту, але не гарантує повну водонепроникність.Кільце фокусування.

Напрямок обертання кільця фокусування відповідає такому в об'єктивів Canon і Nikon.

Тихий та точний мотор автофокусу
Для забезпечення швидкого і точного фокусування, в Opera 50mm F1.4 використовується високошвидкісний, ультразвуковий кільцеподібний мотор, що забезпечує максимально тиху роботу. Це дає фотографам та відеографам інструмент здатний функціонувати швидко та тихо.

Бленда із віконцем для фільтра.
Входить у комплект з об'єктивом бленда BH-726 має на корпусі спеціальне віконце для обертання фільтра. У відкритому положенні воно дозволяє використовувати поляризаційний фільтр, не знімаючи бленду з об'єктива.


Характеристики
Автофокус
Зум / фікс
Тип об'єктива
Пило - вологозахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг