Відбивач Mircopro 5 в 1 RD-024 110 см

Відбивач Mircopro 5 в 1 RD-024 110 см

До порівняння
До обраного
Відбивач Mircopro 5 в 1 RD-024 (110 см) – простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.
Поверхні:Прозора, Золотиста, Чорна, Срібляста, Біла
Виробник:Mircopro
Наявність:
В наявності
870 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Відбивач Mircopro 5в1 RD-024 (110 см)- простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.

Розмір 110 см у діаметрі дозволяє повністю висвітлити тіньову сторону моделі під час знімання у повний зріст.

Прилад є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, який дозволяє згортати його до компактного розміру під час транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібається на блискавку. Кожна сторона чохла, і дві виворітні, уявляють собою поверхню білого, чорного, срібного, золотого кольорів.

Розсіювач використовується і для роботи на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач Найчастіше використовуваний фотографами. Він відбиває велику частину світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для знімання з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Трохи змінює колірну температуру в бік холодних тонів.

Золотий відбивач часто використовується у зніманні для глянцевих журналів, щоб бліда шкіра моделей набула золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відбиває великий відсоток світла, але зі зміною колірної температури у теплі тони.

Білий колір відбиває менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час знімання з яскравим сонячним світлом. Гарний також тим, що не впливає на температуру кольору.

Чорний відбивач поглинає надлишок розсіяного світла. Він потрібний для знімання блискучих поверхонь, наприклад для усунення відблисків з фону. Створює глибоку, із рівномірними півтонами тінь.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Тримач Mircopro RH-012 для фото відбивачів
990 грн.
Залишилося кілька штук
Стійка Arsenal ARS-2000
500 грн.
Залишилося кілька штук