Відбивач MircoPro 5 в 1 RD-024 102х168 см

Відбивач MircoPro 5 в 1 RD-024 102х168 см

До порівняння
До обраного
Відбивач Mircopro 5 в 1 RD-024 (102 х 168 см) – простий та багатофункціональний інструмент для роботи з освітленням для фотографії. Підходить для вуличного та студійного знімання.
Поверхні:Прозора, Золотиста, Чорна, Срібляста, Біла
Виробник:Mircopro
Наявність:
В наявності
1 620 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Відбивач Mircopro 5в1 RD-024 (102 х 168 см) простий і багатофункціональний інструмент для роботи з освітленням на фотографії. Підходить для вуличного та студійного знімання.

Розмір 102 на 168 см дозволяє повністю висвітлити тіньову сторону моделі при зніманні на повний зріст та в інтер'єрі.

Модель є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібаються на блискавку. Кожна сторона чохла, що включає дві виворітні, являє собою поверхню білого, чорного, срібного, золотого кольорів.

Розсіювач використовується для знімання на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач – найчастіше використовуваний фотографами. Він показує великий відсоток світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для знімання з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Незначно змінює колірну температуру в холодніші тони.

Золотий відбивач часто використовується у зніманнях для глянсових журналів для надання блідій шкірі моделей золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відбиває багато світла, але зі зміною колірної температури у бік теплих тонів.

Білий колір відбиває менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час знімання з яскравим сонячним світлом. Гарний також тим, що не впливає на температуру кольору.

Чорний відбивач поглинає надлишок розсіяного світла. Він потрібний для знімання блискучих поверхонь, наприклад, для усунення відблисків. Створює глибоку, із рівномірними півтонами, тінь.

У комплекті також тонкий чорний чохол для зберігання відбивачів, з петлею для перенесення.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 60х90 см
980 грн.
Залишилося кілька штук
Тримач Mircopro RH-012 для фото відбивачів
990 грн.
Залишилося кілька штук
Aputure Amaran 200d
13 860 грн.
Залишилося 2 шт.