Софтбокс Mircopro Easy Box EB-068 50см із сотами

Артикул:EB-068_50G
Бренд:Mircopro
До порівняння
У вибране
Софтбокс для накамерних спалахів Mircopro Easy Box EB-068 50 см із сотами
Механізм збирання:На засувках
Форма софтбокса:Октобокс
Стільники в комплекті:Так
Виробник:Mircopro
Наявність:
Немає в наявності
3 460 грн.
11
Повідомити про надходження
Повідомити про надходження
Вашу заявку прийнято!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару на зазначені вами контакти
Електронна пошта
або номер телефону
- at least one of the fields is required
Checking...
Модель
Опис
Характеристики
Відгуки

Швидкорозкладний софтбокс для спалахів накамерних Mircopro Easy Box EB-068 діаметром 50см з сотами. Поєднує в собі простоту складання та отримання якісного освітлення зі спалахом. Додаткове керування світлом за допомогою сот.

Софтбокс Mircopro має форму октагону, в комплект також входить тримач для спалаху з можливістю регулювання по висоті та глибині установки пристрою. Тримач оснащений механізмом повороту по вертикалі та можливістю встановлення на студійну стійку. У комплект входять два дифузори для розсіювання та пом'якшення світла, внутрішній та зовнішній. Дифузори можна використовувати, як одночасно так і окремо, регулюючи жорсткість одержуваного освітлення. Без встановлених дифузорів, софтбокс можна використовувати як великого рефлектора. Внутрішня поверхня софтбоксу має покриття сріблястого кольору з рифленою текстурою для максимальної світловіддачі, що особливо актуально для спалахів невеликої потужності. Вся конструкція у зборі має вагу трохи більше одного кілограма, забезпечуючи тим самим легкість за тривалої роботи.

Даний тип софтбоксів широко використовується у весільній, репортажній, виїзній фотографії, зйомки подій або домашньої фотографії. Використовуючи софтбокс, можна отримати набагато більш виразне та якісне освітлення під час зйомки з використанням зовнішнього спалаху! У комплект входить зручна сумка для зберігання та перенесення софтбоксу.

Характеристики
Механізм збирання
Форма софтбокса
Стільники в комплекті
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг