Фото-парасолька параболічна Godox UB-165S срібло/чорна 165см в комплекті з дифузором

Фото-парасолька параболічна Godox UB-165S срібло/чорна 165см в комплекті з дифузором

Артикул:UB-165S-KIT
Бренд:Godox
До порівняння
У вибране
Виробник:Godox
Наявність:
Немає в наявності
2 910 грн.
11
Повідомити про надходження
Повідомити про надходження
Вашу заявку прийнято!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару на зазначені вами контакти
Електронна пошта
або номер телефону
- at least one of the fields is required
Checking...
Опис
Характеристики
Відгуки

Завдяки новим параболічним фотопарасолькам компанія Godox робить великий крок уперед у світлоформуванні: абсолютна свобода для творчості. Універсальні та надзвичайно портативні параболічні парасольки створюють джерело нескінченного художнього самовираження. На відміну від звичайних парасольок, параболічні парасольки Godox UB-165S діаметром 165 см, зі сріблястою поверхнею, що відбивають, дають кращий контроль над контрастом, насиченістю і градацією тіней від об'єктів. Параболічна фотопарасолька, що ідеально підходить для студійної фешн- і портретного знімання, може легко змінювати характер світла, завдяки фокусуванню парасольки за допомогою штока.

Сріблястий для яскравих образів

Парасолька зі срібним внутрішнім покриттям надає чіткості та виразності вашої моделі, а також створює природні відблиски. Ви отримаєте не лише освітлений об'єкт, але й точний контроль контрасту, насиченості та різкості меж. Він ідеально підходить для створення яскравого образу із різкими контурами. При використанні дифузора (купується окремо) світло можна зробити набагато м'якшим.

Компактна та портативна конструкція

Параболічна парасолька легка і зручна в транспортуванні. Парасолька поставляється зі спеціально розробленою сумкою з наплічним ременем.

Дифузор Godox DPU-165T сумісний з будь-якою фотопарасолею діаметром 165 см. Завдяки еластичним краям він легко одягається і надійно тримається на відкритому колі парасольки. У центрі дифузора передбачений отвір для корпусу спалаху, він підходить для приладів різних розмірів — за допомогою шнурка тканина дифузора щільно притягується до корпусу, щоб запобігти просвітам. Розсіювач трохи скорочує яскравість, але це допустима плата за неймовірно м'яке світло, з помірним контрастом, що чудово передає обсяг об'єкта, що знімається.

Характеристики
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг