Обʼєктив FUJIFILM XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR

Обʼєктив FUJIFILM XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR

Артикул:16443060
Бренд:Fujifilm
До порівняння
До обраного
Fujifilm XF 50-140 mm F2.8 R LM OIS WR - новий пило-волого захищений зум-об'єктив з постійною діафрагмою f/2.8 та захистом від атмосферних впливів.

Офіційна гарантія виробника: 24 міс.

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 3 платежів (від 23220 грн в місяць)

Автофокус:Так
Зум / фікс:Зум
Тип об'єктива:Теле
Пило - вологозахист:Так
Наявність:
Залишилася 1 шт.
69 659 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Оптична конструкція для флагманського телефото зум якості зображення

Найкраща в класі якість зображення забезпечується конструкцією об'єктива, що включає 23 скляні елементи в 16 групах, у тому числі п'ять лінз (ED), що не розсіюють, і одну низькодисперсну лінзу класу Super-ED, порівнянну з флюоритовими лінзами. Це зводить до мінімуму хроматичні аберації та підвищує роздільну здатність. Покриття Fujifilm HT-EBC (High Transmittance Electron Beam Coating), нанесене на всю поверхню лінз, зменшує відблиски та райдужні ореоли, тому зображення на знімках виходить чітким та різким. Нове покриття Nano-GI, що змінює індекс заломлення між склом та повітрям, ефективно зменшує відблиски та райдужні ореоли, коли світло падає під кутом. Як і в інших об'єктивів XF, сім пелюсток діафрагми із закругленими краями дозволяють створювати м'який, "круглий" ефект боке. Завдяки особливій оптичній конструкції такий ефект можна отримувати як на передньому, так і задньому плані. Оскільки в об'єктиві використовується внутрішній механізм зуму, довжина, отже, і центр тяжкості об'єктива залишаються незмінними по всьому діапазоні трансфокації. У поєднанні з технологією оптимізації модуляції світла (LMO)**, яка оснащена камерами серії X, цей об'єктив дозволить досягати ще кращих результатів. Технологія LMO ефективно коригує дифракцію, завдяки чому навіть за малих значень діафрагми забезпечується виняткова різкість і створюється реалістичний тривимірний ефект.

Швидкий та безшумний автофокус завдяки першому у світі потрійному лінійному мотору

Внутрішня система фокусування використовується для швидкісного автофокусування. Завдяки зменшеній вазі лінз фокусування та використанню потрійного лінійного мотора з кроком 120° стало можливе дуже швидке та безшумне автофокусування. Швидкість автофокусування підвищується ще більше при використанні цього об'єктива з камерою серії Х, оснащеною автофокусуванням з фазовою детекцією. У поєднанні з практично безшумним затвором це дозволяє робити фотографії непомітно навіть у тихих місцях. Оскільки сигнал надходить безпосередньо з матриці, фокусування відрізняється високою точністю. Цей об'єктив також підходить для створення великопланових знімків, оскільки мінімальна робоча відстань становить 1 м на всьому діапазоні масштабування.

Найкраща в класі система стабілізації зображення

Завдяки високоякісному гіроскопічному датчику та унікальному алгоритму коригування відхилень, спричинених перепадом температури, XF 50-140 мм гарантує максимально ефективну стабілізацію зображення у своєму класі. У поєднанні зі світлосильною діафрагмою F2.8 все це дозволяє знімати без штатива в різних ситуаціях і отримувати чудові результати.

Погодостійкість, пило- та водонепроникність та стійкість до температур до -10°C

Ізоляція кожного кільця гарантує водо- та пилонепроникність, а морозостійкість об'єктива при температурах до -10 °C робить його ідеальним доповненням моделі Х-Т1, що пропонує той самий рівень захисту.

Висока якість матеріалів та зручність управління

Кільця управління фокусуванням та діафрагмою виконані з металу. Метал також використовується у високоякісному оздобленні корпусу об'єктива. Ці кільця управління мають таку текстуру і хід, які роблять знімання максимально комфортним навіть при точному ручному фокусуванні. Кріплення об'єктива виконано з міді, що підвищує його міцність.

Загальна вага цього об'єктива та корпусу камери становить приблизно 60% ваги повнорозмірної системи, що значно знижує навантаження на фотографа. Поєднане ручне та автофокусування підвищує зручність роботи з камерою. Після неповного натискання кнопки спуску затвора автофокусування на об'єкті за допомогою кільця ручного фокусування можна виконати точне налаштування.

Характеристики
Автофокус
Зум / фікс
Тип об'єктива
Пило - вологозахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг