Обʼєктив FUJIFILM XF 33mm f/1.4 R LM WR

Обʼєктив FUJIFILM XF 33mm f/1.4 R LM WR

Артикул:16719201
Бренд:Fujifilm
До порівняння
До обраного
Об'єктив Fujifilm нового покоління з постійною фокусною відстанню 33 мм, світлосилою f/1.4 та лінійним мотором

Офіційна гарантія виробника: 24 міс.

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 3 платежів (від 11600 грн в місяць)

Автофокус:Так
Зум / фікс:Фікс
Тип об'єктива:Стандартний
Пило - вологозахист:Так
Наявність:
Залишилася 1 шт.
34 799 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки 1

Об'єктив нового покоління з постійною фокусною відстанню та високою світлосилою, що дозволяє отримати зображення дивовижної різкості навіть при зніманні з широко відкритою діафрагмою F1.4. Така висока роздільна здатність доповнюється неймовірною швидкістю автофокусування внаслідок застосування лінійного мотора, який забезпечує швидке, високоточне та безшумне фокусування при фото і відеозніманні. Корпус об'єктива захищений від вологи й пилу, що дозволяє працювати в будь-яких погодних умовах. Fujifilm XF 33mm f/1.4 R LM WR представник останнього покоління фіксів Fuji, поряд з такими об'єктивами як XF18mm F1.4 R LM WR та XF23mm F1.4 R LM WR.

Над чітке зображення навіть за максимального значення діафрагми
Об'єктив складається з 15 елементів у 10 групах, включаючи дві асферичні та три низькодисперсійні лінзи, що дозволяє ефективно придушувати хроматичні та сферичні аберації, забезпечуючи чітке зображення по всій площі знімка навіть за широко відкритої діафрагми. Фокусувальні лінзи в середній групі включають дві низькодисперсійні лінзи та одну асферичну лінзу, які дозволяють зменшити коливання аберації, викликані рухом фокусувальних лінз, забезпечуючи чудову якість зображення на всьому діапазоні фокусування, від чималого плану до нескінченності. При максимальному значенні діафрагми F1.4 об'єктив дозволяє користувачам отримувати зображення високої якості з мінімальним мастилом та цифровим шумом, навіть в умовах слабкого освітлення, наприклад, під час знімання у погано освітлених приміщеннях або під час знімання нічних пейзажів.

При значенні діафрагми F1.4 об'єктив забезпечує малу глибину різкості для передачі фону, що знаходиться не у фокусі, з ефектом плавного боке і додає чіткий контраст, а також об'єм головному об'єкту, що знаходиться у фокусі на фокальній площині. Також відбувається придушення хроматичних аберацій, що дозволяє показати невеликі джерела світла у вигляді круглих точок, уникнути переважання одного кольору у фоновому боці. Дев'ятипелюсткова діафрагма дозволяє надати боке майже круглу форму навіть за максимального значення діафрагми.

Стандартна фокусна відстань та широкий діапазон знімання
Модель XF33mmF1.4 має найбільш популярну, стандартну фокусну відстань 33 мм (еквівалент 50 мм у 35-мм форматі). Така фокусна відстань створює кут огляду, максимально наближений до кута огляду людського ока, що створює природну перспективу. Об'єктив підходить для різних ситуацій знімання, від портретного знімання до моментальних знімків та знімання пейзажів, а також дозволяє представити їх у різноманітних стилях завдяки використанню відповідної техніки знімання. Широкий діапазон знімальних відстаней доповнюється покращеною функцією знімання великим планом на мінімальній робочій відстані всього 30 см та з максимальним збільшенням 0,15х

Безшумне, швидке та високоточне автофокусування
Модель XF33mmF1.4 оснащена лінійним мотором, що стало можливо завдяки легкості, що досягається шляхом використання невеликих фокусувальних лінз, і тому відрізняється безшумним, швидким і високоточним автофокусуванням. Автофокусування відбувається завдяки системі внутрішнього фокусування, яка зберігає діапазон рухів групи лінз, що фокусують, в той самий час точно контролюючи обсяг фокусування, необхідної для даного діапазону. Фокусування відбувається всього за 0,04 секунди, а значить, користувачі точно не проґавлять вирішальний момент для фотографії*

Використання лінійного двигуна для швидкого та точного автофокусування забезпечує точність фокусування навіть у режимі AF-C, який застосовується в основному для запису відео. Крім того, оптична конструкція об'єктива дозволяє мінімізувати зміни кута огляду, викликані «диханням фокуса», і тому цей об'єктив ідеально підходить для повноцінного відеознімання.

* Відповідно до посібників CIPA, при установці на бездзеркальну цифрову камеру. FUJIFILM X-T4 з включеною АФ з фазовою детекцією та включеним режимом високої продуктивності.

Покращена мобільність завдяки компактному, легкому та захищеному корпусу
Модель XF33mmF1.4 відрізняється компактністю та легкістю, її вага становить приблизно 360 г, довжина – 73,5 мм, а діаметр різьблення фільтра – 58 мм. Зовнішній діаметр групи лінз, що фокусують, залишається невеликим, щоб лінійний мотор міг уміститися в просторі, створеному для досягнення мінімалістичного і стильного дизайну. Корпус об'єктива захищений від впливу погодних умов в 11 точках, що робить його стійким до пилу та бризок, і об'єктив може використовуватися при температурі до –10 °C. З ним можна робити моментальні знімки в дощову погоду, а також фотографувати зірки холодними зимовими ночами — завдяки захищеному корпусу можливе знімання в будь-яких умовах.

Кільце управління фокусуванням краще контролюється завдяки новому рішенню, що особливо важливо для ручного фокусування при невеликій глибині різкості. Крок кільця розроблений спеціально для розпізнавання складних рухів і дозволяє здійснювати лінійне фокусування, реагуючи на ледь помітний рух пальців. Блокування в автоматичному положенні (A Position Lock) відповідає за надійність роботи, дозволяючи блокувати кільце керування діафрагмою для запобігання мимовільним коригуванням під час використання. Форма насічки на кільці фокусування ретельно продумана для того, щоб канавки було легко очистити від бруду.

Технічні характеристики:

  • Фокусна відстань: 33 мм
  • Відносний отвір:1:1.4
  • Мінімальна діафрагма:1:16
  • Мінімальна дистанція фокусування: 0.3 м
  • Кут поля зору: 46.6 °
  • Конструкція об'єктива: 15 елементів у 10 групах (включаючи 2 асферичні та 3 низькодисперсійні елементи)
  • Діаметр світлофільтра: 58 мм
  • Кількість пелюсток діафрагми:9
  • Вага:360 г

Характеристики
Автофокус
Зум / фікс
Тип об'єктива
Пило - вологозахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 1
Серж
Цікаво було б подивитись порівняння з аналогічним Viltrox 33
Лухт Едуард
обов'язково зробимо
загальний рейтинг
Відгуки з оцінкой
100%
1 відгук
Показати всі відгуки