Комплект Анаморфна + Ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Osmo Pocket 1 та 2

Комплект Анаморфна + Ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Osmo Pocket 1 та 2

Артикул:FW-OP2-WAANM
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 6 платежів (від 802 грн в місяць)

Фільтр для:DJI Osmo Pocket 1/2
Тип фільтра:спецефекти
Виробник:Freewell
Наявність:
В наявності
4 810 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Ширококутна насадка Freewell із ND фільтрами для DJI Osmo Pocket 1 та 2 розширює фокусну відстань вашого об'єктива на Osmo Pocket до 18mm. Анаморфна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Osmo Pocket 1 і 2 також збільшує кут огляду камери вашого Pocket, але тільки по ширині - захоплюючи більше інформації по ширині і стискаючи її до стандартного співвідношення сторін. Розтиснувши картинку на етапі постобробки (коефіцієнт анаморфування 1.15x) ви отримаєте більш широкоформатне відео. У насадки можна встановити ND фільтри: ND8, ND16, ND32 та ND64 у спеціальний слот на задній частині насадки.

ND фільтри

ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не вкоротив витримку. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для знімання відео.

  • ND8: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/400. Хороший варіант для знімання вдень із невеликою хмарністю.
  • ND16: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/800. Гарний варіант для знімання сонячним днем.
  • ND32: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/1600. Хороший варіант для знімання у сонячні дні.
  • ND64: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібний, щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення


Характеристики
Фільтр для
Тип фільтра
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Світлофільтр Freewell Night Vision для DJI Osmo Pocket 1 та 2
740 грн.
Залишилася 1 шт.