Набір фільтрів Freewell Landscape Series для DJI Osmo Pocket 1 та 2

Артикул:FW-OP-NDGRAD
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 6 платежів (від 432 грн в місяць)

Фільтр для:DJI Osmo Pocket 1/2
Виробник:Freewell
Наявність:
Залишилася 1 шт.
2 590 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Набір фільтрів Freewell ND Gradient Landscape Series для DJI Osmo Pocket 1 /Pocket 2 - незамінний помічник для знімання крутих краєвидів з вашого Osmo Pocket. Градієнтний фільтр дозволить отримати коректну експозицію у кадрі, затемнивши небо на 2-3 стопи щодо землі. Комплект складається з трьох фільтрів: ND8-GR, ND16-4 та ND32-8.

ND градієнтні фільтри

ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не вкоротив витримку. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть вдень і отримувати правильну витримку для знімання відео. Градієнтні ND фільтри затемнюють кадр не рівномірно, і з градієнтом — більше зверху (на небі), і далі ефект затемнення поступово знижується.

  • Freewell ND8-GR –затемняє кадр у 8 разів (на 3 стопи) у темній частині. До середини кадру ефект затемнення поступово знижується до нуля. Дозволяє отримати чудові ландшафтні фото та відео на замовлення або світанку.
  • Freewell ND16-4 –затемняє кадр у 16 разів (на 4 стопи) у темній частині. До середини кадру ефект затемнення поступово знижується до 4 разів (2 стопів). Дозволяє отримати чудові ландшафтні фото та відео вдень у хмарну погоду.
  • Freewell ND32-8 –затемняє кадр у 32 рази (на 5 стопів) у темній частині. До середини кадру ефект затемнення поступово опускається до 8 разів (3 стопи). Дозволяє отримати чудові ландшафтні фото та відео вдень при яскравому сонці.

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення

Як працюють Freewell ND Gradient фільтри

Характеристики
Фільтр для
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг