Набір змінних ND фільтрів із mist-ефектом Freewell Variable ND для DJI Mavic 2 Pro (MIST EDITION)
-10%

Набір змінних ND фільтрів із mist-ефектом Freewell Variable ND для DJI Mavic 2 Pro (MIST EDITION)

Артикул:FW-MP2-VNDXMIST
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 6 платежів (від 277 грн в місяць)

Фільтр для:DJI Mavic 2 Pro
Тип фільтра:змінний ND + Glow Mist
Виробник:Freewell
Наявність:
В наявності
1 660 грн.1 850 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Набір змінних ND фільтрів з Mist-ефектом Freewell Variable ND для DJI Mavic 2 Pro (Mist Edition) дозволить легко змінювати ступінь затемнення між 2 та 5 стопами (ND4-ND32) та 6 та 9 стопами (ND64-ND512) майже на льоту. Вам більше не доведеться носити із собою 8 фільтрів, щоб отримати такий діапазон затемнення!

Mist-ефект - використовується для контрольованого "пом'якшення" зображення. Фільтр трохи розмиває джерела світла і прибирає зайву цифрову різкість, роблячи картинку більш "кіношною". Mist фільтр має густину 1/4, тобто ефект досить сильний.

ND фільтри

ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не вкоротив витримку. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для знімання відео.

  • ND4-ND32: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у діапазоні від 4 до 32 разів (на 2-5 стопів). Приклад: ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/200 (2 стопи) – 1/1600 (5 стопів). Хороший варіант для звичайної та сонячної погоди.
  • ND64-ND512: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у діапазоні від 64 до 512 разів (на 6-9 стопів). Приклад: ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/3200 (6 стопів) - 1/25600 (9 стопів). Хороший варіант для знімання у яскраву сонячну погоду та фільмування на довгій витримці.

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Фільтр для
Тип фільтра
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг