Набір фільтрів Freewell Bright Day - 4Pack для DJI Mavic Mini 1 та DJI Mini 2

Набір фільтрів Freewell Bright Day - 4Pack для DJI Mavic Mini 1 та DJI Mini 2

Артикул:FW-MM-BRG
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного

Благодійна акція від Freewell: до кінця року з кожного проданого фільтра та LED світла — 300 грн до фонду «Діти Героїв». Детальніше про акцію.

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 6 платежів (від 420 грн в місяць)

Країна-виробник товару:Китай
Фільтр для:DJI Mavic Mini 1/2
Виробник:Freewell
Наявність:
В наявності
2 520 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Набір фільтрів ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL та ND64/PL з оновленим дизайном

Виведіть знімання з дрона в яскраву сонячну погоду на новий рівень за допомогою набору фільтрів Freewell Bright Day - 4Pack для DJI Mavic Mini 1/Mini 2! Набір містить 4 фільтри: ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL та ND64/PL.

ND/PL фільтри

Це гібридні фільтри, в яких поєднано ефект затемнення та поляризації. ND (нейтральна щільність) фільтр дозволяє затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не скорочуючи витримку. ND фільтри дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для знімання відео. PL (поляризаційний) фільтр блокує частину відбитого світла, через що підвищує контраст і насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі та воді.

  • ND8/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/400. Хороший варіант для знімання вдень із невеликою хмарністю.
  • ND16/PL:зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/800. Гарний варіант для знімання сонячним днем.
  • ND32/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/1600. Хороший варіант для знімання у сонячні дні.
  • ND64/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібен, щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Країна-виробник товару
Фільтр для
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Ремінь для фото Peak Design Cuff Ash
1 670 грн.
Залишилося кілька штук
Світлофільтр Freewell ND2000 для DJI Mavic Mini 1 та DJI Mini 2
840 грн.
Залишилося кілька штук
Світлофільтр Freewell CPL для DJI Osmo Pocket 1 та 2
840 грн.
Залишилося кілька штук