Набір фільтрів Freewell All Day - 8Pack для DJI Air 2S - зі знижкою
-16%

Набір фільтрів Freewell All Day - 8Pack для DJI Air 2S - зі знижкою

Артикул:OpenBox-FW-A2S-ALD
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного
Набір фільтрів Freewell All Day – 8Pack для DJI Air 2S – уцінка. Розпакован, новий.
Країна-виробник товару:Китай
Фільтр для:DJI Air 2S
Виробник:Freewell
Наличие:
Залишилася 1 шт.
4 368 грн.5 200 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Виведіть знімання з дрону на новий рівень за допомогою набору фільтрів Freewell All Day - 8Pack для DJI Air 2S! Набір містить 8 фільтрів, включаючи: ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL, CPL фільтр, ND1000 та ND2000.

ND фільтри

ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не вкоротив витримку. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для знімання відео.

 • ND1000: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 1000 разів (на 10 стопів). Фільтр дозволить використовувати витримку за 1 секунду там, де для нормальної експозиції потрібно виставити 1/1000. Такий фільтр дозволить отримати ефект, наприклад, руху води в кадрі навіть вдень на яскравому сонці.
 • ND2000: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 2000 разів (на 11 стопів). Фільтр дозволить використовувати витримку за 1 секунду там, де для нормальної експозиції потрібно виставити 1/2000. Такий фільтр дозволить отримати ефект, наприклад, руху води в кадрі навіть вдень на яскравому сонці.

CPL фільтр

CPL або круговий поляризаційний фільтр блокує частину відбитого світла, внаслідок чого підвищує контраст і насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі та воді.

ND/PL фільтри

Це гібридні фільтри, в яких поєднано ефект затемнення та поляризації.

 • ND4/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 4 рази (на 2 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/200. Гарний варіант для хмарних днів без яскравого сонця.
 • ND8/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/400. Хороший варіант для знімання вдень із невеликою хмарністю.
 • ND16/PL:зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/800. Гарний варіант для знімання сонячним днем.
 • ND32/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/1600. Хороший варіант для знімання у сонячні дні.
 • ND64/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібен, щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell

 • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
 • Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу
 • Легко знімається та надягається
 • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
 • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Країна-виробник товару
Фільтр для
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг