Godox V850II - це недорога мануальна (без TTL) версія спалаху V860II, яка підхід для дзеркальних камер Canon, Nikon, Sony, Pentax, бездзеркальних камер Sony, Fuji, Olympus та Panasonic. Відмовившись від TTL, ви за доступною ціною отримуєте всі переваги Li-On акумулятора — тривала робота на одній зарядці (650 спрацьовувань на повній потужності, в 4 рази більше АА-акумуляторів), швидке перезарядження спалаху (1.5 секунди на повній потужності) та швидке зарядження акумуляторів (від 0 до 100% за 2-2,5 години). Спалах Godox Ving V850II має вбудований радіо приймач, який дозволяє керувати нею з тригера Godox з повною підтримкою HSS та віддаленим налаштуванням потужності.
Недорогий універсальний спалах
Спалах має тільки центральний контакт, тому як накамерний, Godox V850 може використовуватися з будь-якими камерами, які підтримують підпал по центральному контакту — а це всі сучасні дзеркальні та бездзеркальні камери. Єдиний виняток – деякі нові камери Canon не мають центрального контакту, тому з ними Godox V850II не працюватиме.
Godox X – найкраща система радіосинхронізації на ринку
Як зовнішній, Godox V850II також може використовуватися з будь-якими камерами, для яких випущений синхронізатор для спалахів Godox. При цьому, використовуючи передавач ви отримаєте доступ до рідкісних для мануального спалаху можливостей Godox V850II - високошвидкісної синхронізації (HSS) та можливості дистанційно керувати потужністю спалаху.
Режим HSS працює тільки при запуску від синхронізатора системи Godox X1, тому що для цього, спалаху необхідно знати точну витримку, а по центральному контакту інформація про витримку не передається.
Обмеження мануальної версії
На жаль, є деякі обмеження, які спричинені особливостями цієї моделі. Зміна зуму можлива лише на самому спалаху — ні з камери, ні з передавача змінювати зум неможливо. Крім того, спалах не підтримує оновлення прошивок. Через це V850II не підтримує функціонал бездротового ID, що з'явився відносно недавно. І нарешті, підсвічування автофокусу тут насправді не працює. Воне не автоматичне і не ІЧ, як на інших спалахах Godox, а ручне та світлодіодне. Ви вручну її вмикаєте, підсвітка спалахує на кілька секунд, за які ви повинні сфокусуватися, а потім дочекатися поки вона вимкнеться, щоб зробити кадр.
Альтернативний варіант — з TTL, на літії
Якщо вас бентежать ці обмеження, рекомендуємо TTL версію цього спалаху, Godox V860II. Крім відсутності всіх цих проблем, в ній набагато зручніший інтерфейс!
Характеристики Godox V850II:
- Провідне число: GN60 (m ISO 100)
- Режими роботи спалаху: ручний / мульти
- Високошвидкісна синхронізація (HSS) до 1/8000 секунд (тільки при запуску з передавача)
- Живлення: 11.1V, 2000mAh Li-ion акумулятор, 650 спрацьовувань на повній потужності
- Час перезаряджання: 0.1 - 1.5 секунди
- Налаштування потужності: 1/128 - 1/1 (кроками по 1/3)
- Зум: 20 - 200mm (тільки ручне налаштування)
- Радіо Master та Slave режими (система Godox 2.4GHz X), радіус роботи до 100 метрів.
- Оптичний режим Slave (S1/S2)
- Головка крутиться на 360 градусів і нахиляється
- LED Підсвічування автофокусу