Сумка обтяжувач Falcon SP-BG5 Sand Bag

Сумка обтяжувач Falcon SP-BG5 Sand Bag

До порівняння
До обраного
Сумка Falcon SP-BG5 Sand Bag - служить чудовою противагою у вигляді двох кишень для піску. Кишені пов'язані між собою. Кожна кишеня вміщує 5 кг піску або гальки (у комплекті пісок не йде). Кишені закриваються липучкою.
Виробник:Falcon Eyes
Наличие:
Немає в наявності
290 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Опис
Характеристики
Відгуки

Сумка Falcon SP-BG5 Sand Bag 

При зніманні на відкритому повітрі зі спалахами на стійках, фотографи стикаються з проблемою, коли розкриті парасольки виконують роль "вітрила" і стійки падають разом з усім обладнанням, що може призвести до його пошкодження.

Щоб таких ситуацій не було, потрібно використовувати обтяжувачі нижньої частини стійок. Але предмети, які можна знайти (а можна і не знайти) у місцях знімання – цегла, каміння, пластикові пляшки з водою найчастіше не рятують, тому що їх практично неможливо надійно закріпити на основі стійок.

Найкращий варіант обтяжувачів — це спеціальні сумки, SandBags, що являють собою дві з'єднані кишені, які заповнюються будь-яким важким сипучим матеріалом (наприклад пісок, галька, свинцевий дріб тощо). Вага і форма таких сумок дозволяють кріпити їх на основі стійок. Це чудова противага для мінімізації випадків перекидання обладнання.

Сумка-обтяжувач Falcon SP-BG5 Sand Bag має оптимальні розміри для роботи із компактними стійками. Вона виконана із міцного нейлону і разом із завантаженими кишенями може важити близько 5 кг.

Габарити сумки-обтяжувача:

  • Ширина – 20 см
  • Висота – 28 см
  • Вага без наповнювачів – 150 г
Характеристики
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг