Cферичний софтбокс Nicefoto Globe 65см

Артикул:GSS65
К сравнению
В избранное

Сферичний софтбокс Nicefoto Globe діаметром 65 сантиметрів

Завдяки куту розсіювання променя близько 270°, цей софтбокс ідеально підходить для відеовиробництва, знімання потокової трансляції в реальному часі та створення фільмів.

Оснащений кріпленням Bowens, софтбокс повністю сумісний із будь-яким спалахом або джерелом постійного світла з байонетом Bowens.

Завдяки простій та міцній конструкції цей софтбокс можна розібрати або зібрати лише за кілька секунд, що забезпечує високу мобільність використання.

Байонет прилада:bowens
Форма софтбоксу:Сферична
Соти в комплекті:Немає
Наличие:
В наличии
2 730 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

Сферичний софтбокс Nicefoto Globe діаметром 65 см.

Чудово м'яке, всеспрямоване світло.

Він ідеально підходить для створення м'якого та рівномірного світла, яке поширюється у всіх напрямках, як у невеликому просторі, так і у великій студії. Завдяки куту розсіювання променя близько 270°, цей софтбокс ідеально підходить для відеовиробництва, знімання потокової трансляції в реальному часі та створення фільмів.

Кріплення Bowens підвищує сумісність.

Оснащений кріпленням Bowens, софтбокс повністю сумісний із будь-яким спалахом або джерелом постійного світла з байонетом Bowens, наприклад, HC-1000SBII.

Неймовірно швидке встановлення.

Завдяки простій та міцній конструкції цим софтбоксом дуже легко користуватися. Його можна розібрати або зібрати лише за кілька секунд, що забезпечує високу мобільність використання.

Характеристики
Байонет прилада
Форма софтбоксу
Соти в комплекті
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг