Камера FUJIFILM X-T4 black kit XF 18-55mm

Камера FUJIFILM X-T4 black kit XF 18-55mm

Артикул:16650742
Бренд:Fujifilm
До порівняння
У вибране
Бездзеркальна камера FUJIFILM X-T4 з об'єктивом 18-55mm

Офіційна гарантія виробника: 24 міс.

 Доступна Оплата Частинами від ПриватБанку! ПриватБанк
 до 3 платежів (від 30000 грн в місяць)

 Доступна Покупка Частинами від monobank! monobank
 до 3 платежів (від 30000 грн в місяць)

Байонет:Fujifilm X
Виробник:Fujifilm
Наявність:
Немає в наявності
89 999 грн.
11
Повідомити про надходження
Повідомити про надходження
Вашу заявку прийнято!

Ви отримаєте повідомлення про надходження товару на зазначені вами контакти
Електронна пошта
або номер телефону
- at least one of the fields is required
Checking...
Опис
Характеристики
Відгуки

X-T4 - це найкраща модель серії X, яка забезпечує найвищу якість знімання фотографій та відео. Камера оснащена новим швидким, надійним та тихим затвором. Найшвидше автофокусування в камерах серії X, яке вдалося досягти завдяки розробці нового алгоритму обробки даних, дозволяє запам'ятати вирішальний момент, який раніше ви могли втратити. Крім того, X-T4 перша модель у серії XT із вбудованою системою стабілізації зображення (IBIS), яка значно розширює можливості для фото та відеознімання. Режим відеознімання тепер активується окремим перемикачем, а система цифрової стабілізації зображення забезпечує безпрецедентну плавність відео. Новий режим моделювання плівки ETERNA Bleach Bypass відтворює ефект використання традиційної техніки обробки плівки. З його допомогою можна отримати унікальні зображення з низькою насиченістю та високою контрастністю кольорів.

X-T4 – це дивовижний інструмент, що включає систему стабілізації зображення, новий затвор та акумулятор великої місткості. І все це в компактному та легкому корпусі, що уособлює філософію камер серії X.

Основні характеристики та покращення X-T4

 • Камера X-T4 – це перша модель серії XT із вбудованою системою стабілізації зображення (IBIS). Система забезпечує 5-осьову стабілізацію зображення, що компенсує 6,5 ступенів витримки при використанні 18 з 29 об'єктивів XF/XC завдяки застосуванню нових матеріалів у конструкції, поліпшеному компонуванню структури затвора, що амортизує, і гіроскопічним датчикам, які забезпечують точність блоку IBIS приблизно в 8 разів вище, ніж модель X-H1. Покращений механізм допомагає робити фотографії вночі та при швидкому русі об'єкта, наприклад, на спортивних змаганнях, а також записувати відео в ситуаціях, де є ризик виникнення тремтіння камери. Новий блок IBIS використовує магнітні підвіси, це підвищує функціональність, при цьому механізм стабілізації зображення майже на 30% менше та на 20% легше, ніж у моделі X-H1.
 • Камера X-Т4 оснащена надшвидким шторним затвором. Завдяки новітньому високомоментному мотору постійного струму без сердечника затвор дозволяє вести знімання в найшвидшому у світі режимі серійного знімання 15 кадрів в секунду з механічним затвором і має покращені характеристики відгуку із затримкою спрацьовування всього 0,035 секунди. Модуль затвора має подвоєний запас міцності, що забезпечує 300 000 спрацьовувань. Крім того, звук роботи затвора став тихішим на 30% у порівнянні з моделлю X-T3.
 • Акумулятор NP-W235 має більшу місткість, яка майже в 1,5 раза більша, ніж у NP-W126S. Акумулятор дозволяє зробити близько 500 кадрів у звичайному режимі, близько 600 кадрів в економічному режимі та близько 1700 кадрів при використанні двох додаткових акумуляторів у батарейному блоці VG-XT4*2.
 • Х-T4 використовує 26,1 Мп матрицю X-TransTM CMOS 4*3 зі зворотним засвіченням, а також високошвидкісний процесор обробки зображення X-Processor 4. У поєднанні з технологією кольору FUJIFILM, яка вдосконалювалася протягом 85 років досліджень і розробок у галузі створення Фотоплівки, X-T4 пропонує широкий набір функцій, що дозволяє відтворити сцену саме так, як ви хочете запам'ятати її.

Унікальна технологія кольору

 • У X-T4 представлений новий режим моделювання плівки ETERNA Bleach Bypass, який використовує унікальну технологію FUJIFILM для передачі різноманітності колірних відтінків. Новий режим моделює традиційну техніку обробки фотоплівки з галоїдним сріблом. З його допомогою можна отримати зображення з особливою атмосферою завдяки низькій насиченості та високій контрастності кольорів.
 • Тіні (Shadows) і світла (Highlights) зображення в найбільш освітлених і затінених зонах від -2 до +4 тепер можна регулювати кроком в 1/2 ступені замість 1 ступеня, що дозволяє досягти більш точної передачі кольору.
 • Для регулювання балансу білого на додаток до автоматичного режиму з'явилися режими "Пріоритет білого" та "Пріоритет навколишнього середовища". "Пріоритет білого" краще відтворює білий колір, а "Пріоритет навколишнього середовища" дає теплий тон.
 • У режимі RAW тепер можна вибрати незворотне стиснення на додаток до оборотного «Стискання без втрат».

Ви можете сфотографувати все, що завгодно

 • У X-T4 найвища швидкість з серійної знімання у світі з механічним затвором - 15 кадрів за секунду в режимі зображення кадрів після знімання та 8 кадрів за секунду в режимі перегляду в реальному часі (live view). Електронний затвор дозволяє вести серійне знімання зі швидкістю 30 кадрів за секунду без затемнення.
 • Наочник оснащений механізмом блокування, який запобігає зміщенню.
 • Дисплей з роздільною здатністю 1,62 млн крапок та змінним кутом нахилу.
 • Три нових режими роботи РК-дисплея/електронного видошукача: «Пріоритет слабкого освітлення» для чіткого зображення об'єкта при слабкому освітленні, «Пріоритет дозволу» для зображення дрібних деталей об'єкта та «Пріоритет частоти кадрів» для мінімізації розмиття у видошукачі під час знімання об'єкта, що рухається.
 • До режимів звичайної та форсованого знімання додано економічний режим, за якого збільшується тривалість роботи без підзарядки.

Висока швидкість знімання

 • Завдяки новому алгоритму обробки даних та автофокусу з фазовою детекцією для фокусування потрібно лише 0,02 секунди. Це забезпечує захоплення та відстеження об'єкта, що рухається з високою швидкістю, особливо при серійному зніманні зі швидкістю 15 кадрів за секунду в режимі візуалізації знімків та 8 кадрів за секунду в режимі перегляду в реальному часі. (Live view)
 • Крім того, була значно покращена функція автофокусу, що слідкує. Коефіцієнт ефективності відстеження збільшено вдвічі проти моделі X-T3.
 • Ефективність автофокусу з розпізнаванням очей та облич також значно зросла. Завдяки цим розширеним можливостям фокусування робити портрети стало ще простіше, ніж раніше.

Функції знімання відео професійного рівня

 • X-T4 здатний записувати високошвидкісне відео Full HD 240p, створюючи ефект уповільнення до 10 разів.
 • Система IBIS у поєднанні з функцією електронної стабілізації зображення (DIS) у режимі відео забезпечує додаткову стабілізацію зображення, що важливо під час знімання відео під час ходьби.
 • Режим «форсування IS (стабілізації зображення)» компенсує тремтіння камери для знімання якісних відео з фіксованої точки без штатива.
 • Для режимів фотографій та відео тепер використовуються абсолютно окремі меню. Існує кнопка швидкого меню тільки для знімання відео (Q Menu), яка полегшує поводження з камерою під час запису відео.
 • З'явилася функція "Movie optimized control". Користувачі можуть регулювати експозицію, повертаючи диск керування та за допомогою сенсорної панелі. Ця функція дозволяє перемикати режими ФОТО/ВІДЕЗЙОМКА на верхній панелі, щоб швидко перейти до запису відео зі збереженими налаштуваннями.
 • Відео в тому ж форматі можна записувати на дві карти SD одночасно з резервним копіюванням.
 • Додано функцію попереднього перегляду F-Log View Assist, яка забезпечує корекцію низької насиченості/контрастності відео під час запису в режимі F-Log. Відео конвертується у формат BT.709 для зображення, щоб спростити отримання правильної експозиції у процесі запису.
 • Функція "Фіксація кадрування" фіксує кадрування (сrop) відео, щоб запобігти зміні кута огляду при перемиканні на інший режим знімання відео.
 • «Налаштування гнізда мікрофона» на камері дозволяє перемикати вхідний сигнал між мікрофоном та лінійним входом. Камера підтримує використання зовнішніх мікрофонів, а також лінійний вхід зовнішнього аудіо обладнання.

Характеристики
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
Популярні товари бренду
Є відео
Камера FUJIFILM X-S20 black kit XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ
59 900 грн.
Залишилася 1 шт.
Є відео
Камера FUJIFILM X-S20 black body
57 359 грн.
Залишилася 1 шт.