Відбивач світла MircoPro 7 в 1 RD-025 120х180 см

Відбивач світла MircoPro 7 в 1 RD-025 120х180 см

До порівняння
До обраного
Відбивач світла MircoPro 7 в 1 RD-025 (120х180 см) – простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.
Поверхні:Прозрачная, Голубая, Зеленая, Золотистая, Чёрная, Серебристая, Белая
Виробник:Mircopro
Наличие:
В наявності
2 270 грн.
Размер
Опис
Характеристики
Відгуки

Відбивач MircoPro 7 в 1 RD-025 (120 х 180 см) простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.

Розмір 120 х 180 см дозволяє повністю висвітлити тіньову сторону моделі при зніманні на повний зріст та в інтер'єрі, а також знімати портрети при використанні синьої та зеленої поверхонь у якості фона (знімання на хромакей).

Пристрій є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібається на блискавку. Кожна сторона чохла, і дві виворітні є тканинами  білого, чорного, срібного, золотого, зеленого і блакитного кольорів.

Розсіювач використовується для роботи на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач – найчастіше використовуваний фотографами. Він відбиває великий відсоток світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для знімання з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Незначно змінює колірну температуру в холодніші тони.

Голвер (сріблясто-золотий) відбивач часто використовується у фотографуванні для глянсових журналів для надання блідій шкірі моделей золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відбиває великий відсоток світла, але зі зміною колірної температури у теплі тони. Ця зміна у відтінку голвер менша, ніж у класичного золотого відбивача.

Білий колір відбиває менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час знімання з яскравим сонячним світлом. Хороший також тим, що не впливає на температуру кольору.

Ще один чохол дає додатково дві поверхні – зеленого та блакитного кольорів. Ці поверхні використовуються як фон для портретного та предметного знімання в режимі хромакей – з наступним вирізуванням фону у графічних редакторах.

У комплекті також тонкий чорний чохол для зберігання відбивачів, з петлею для перенесення.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг