Набір фільтрів Freewell Budget Kit - 6Pack для DJI Osmo Pocket 1 та 2

Набір фільтрів Freewell Budget Kit - 6Pack для DJI Osmo Pocket 1 та 2

Артикул:FW-OP-ESS
Бренд:Freewell
К сравнению
В избранное
Фільтр для:DJI Osmo Pocket 1/2
Виробник:Freewell
:Китай
Наличие:
Осталось 2 шт.
2 240 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

Недорогий набір фільтрів Freewell Budget Kit - 6Pack для DJI Osmo Pocket 1/Pocket 2 на всі випадки життя. На відміну від інших фільтрів Freewell, немає 16-шарового захисного покриття. Набір містить 6 фільтрів, включаючи: ND4, ND8, ND16, ND32/PL, ND64/PL та CPL фільтри.

ND фільтри

ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не вкоротив витримку. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для зйомки відео.

  • ND4: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 4 рази (на 2 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/200. Гарний варіант для хмарних днів без яскравого сонця.
  • ND8: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/400. Хороший варіант для зйомок вдень із невеликою хмарністю.
  • ND16: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/800. Гарний варіант для зйомок сонячним днем.

CPL фільтр

CPL або круговий поляризаційний фільтр блокує частину відбитого світла, за рахунок чого підвищує контраст і насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі та воді.

ND/PL фільтри

Це гібридні фільтри, в яких поєднано ефект затемнення та поляризації.

  • ND32/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/1600. Хороший варіант для зйомок у сонячні дні.
  • ND64/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібний щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell

  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Фільтр для
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг