Комплект Анаморфна + Ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Mavic 3

Комплект Анаморфна + Ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Mavic 3

Артикул:FW-MC3-ANMWAND
Бренд:Freewell
К сравнению
В избранное
Анаморфна та ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для дрону DJI Mavic 3
Фільтр для:DJI Mavic 3
Тип фільтра:спецефекти
Виробник:Freewell
:Китай
Наличие:
Осталось 2 шт.
4 680 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

Ширококутна насадка Freewell із ND фільтрами для DJI Mavic 3 розширює фокусну відстань вашого об'єктива до 18mm. Анаморфна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Mavic 3 також збільшує кут огляду камери, але тільки по ширині — захоплює більше інформації по ширині й стискаючи її до стандартного співвідношення сторін. Розтиснувши картинку на етапі постобробки (коефіцієнт анаморфування 1.8x) ви отримаєте більш широкоформатне відео. У насадки можна встановити ND фільтри: ND8, ND16, ND32 та ND64 у спеціальний слот.

ND фільтри
ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму без скорочення витримки. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для знімання відео.

ND8: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/400. Хороший варіант для знімання вдень із невеликою хмарністю.
ND16: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/800. Гарний варіант для знімання сонячним днем.
ND32: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/1600. Хороший варіант для знімання у сонячні дні.
ND64: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібен, щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell
16-шарова оптика з численними шарами покриття
Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу.
Легко знімається та надягається
Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
Зручний кейс для перенесення

Як працює анаморфна та ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для дрону DJI Mavic 3

Характеристики
Фільтр для
Тип фільтра
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг