Що дає Glow Mist фільтр?

Що дає Glow Mist фільтр?

RSS
17 липня 2023

Glow Mist фільтр зробить з ваших фото і відео — справжнє кіно!

У фільтрів цього типу багато різних назв. Ми користуємося фільтрами Freewell Glow Mist. У Tiffen їх називають Black Pro Mist, а у Moment – Bloom. Який від них ефект можна зрозуміти за назвами – вони дають ефект туману. Яскраві ділянки кадру розквітають і ніби світяться.Максимально помітний цей ефект коли в кадрі є джерела світла. Нашому оку він добре знайомий, тому що такі фільтри застосовуються в Голлівуді мало що не у всіх фільмах. Тепер коли ви знаєте як цей ефект виглядає — почнете постійно його бачити!

У цьому відео можна побачити кілька прикладів використання в кіно:

Такий фільтр на підсвідомому рівні зробить кадр більш кіношним. Але це не все — ще він трохи знижує деталізацію на світлій шкірі, згладжуючи нерівності. Топ для портретної зйомки! Також він допоможе в ситуації, коли камері не вистачає динамічного діапазону — вибите в пересвіт вікно буде виглядати не як помилка, а як стилізація.

У лінійці Freewell є три різних рівні щільності. 1/2 – дає максимальний ефект. Добре підходить для сильної стилізації та для зйомки крупним планом. 1/4 – середній. Це наш основний фільтр, з ним знімаємо все і завжди. 1/8 — найслабший. Для ситуацій коли потрібно трохи пом'якшити, без сильної стилізації. Ще вибір фільтра залежить від фокусної відстані — на телеоптиці ефект помітніше, на ширіках менше. Теж саме з діафрагмою. На відкритій — туман сильніше, ніж на закритій. Ну і звичайно все залежить від сцени. При зйомці у високому ключі на телевик — навіть одна четверта дасть дуже потужний ефект.Мінусів у цих фільтрів також чимало! Вони в деяких ситуаціях дають небажаний відблиск — потрібно уважно за цим стежити. Вони безповоротно знижують контраст і різкість по всьому кадру. А ще такий ефект в цілому можна повторити в Фотошопі, хоча доведеться досить довго гратися.

Але ми не уявляємо собі зйомку відео без Glow Mist фільтрів від Freewell. А кілька наших друзів постійно використовують їх у своїй роботі фотографа. Тому від нас — однозначний рекомендасьон!

0 comments
Комментариев ещё нет — ваш может стать первым.