Viltrox 24mm, 35mm, 50mm f/1.8 комплект фіксів під Nikon Z
-11%

Viltrox 24mm, 35mm, 50mm f/1.8 комплект фіксів під Nikon Z

Артикул:Viltrox-FF-Z
Бренд:Viltrox
До порівняння
До обраного
  • Об'єктив Viltrox AF 24 mm f/1.8 Z для Nikon Z
  • Об'єктив Viltrox AF 35 mm f/1.8 Z для Nikon Z
  • Об'єктив Viltrox AF 50 mm f/1.8 Z для Nikon Z

 Доступна покупка частинами від mono!
 до 6 платежів (від 7167 грн в місяць)

Автофокус:Так
Зум / фікс:Фікс
Країна-виробник товару:Китай
Байонет:Nikon Z
Залишилася 1 шт.
43 000 грн.48 160 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Об'єктив Viltrox AF 24 мм f/1.8 Z для Nikon Z

Об'єктив має суцільнометалевий корпус. Оптична конструкція складається з 11 елементів у 9 групах, включаючи 2 асферичні елементи, 3 наднизкодисперсні та 3 з високим показником заломлення. Є багатошарове HD Nano покриття. Об'єктив автофокусний з підтримкою фокусування по очах. STM-привід забезпечує швидке та безшумне автофокусування. Є кільця керування фокусом та діафрагмою, останньою можна керувати й з камери. Для оновлення прошивки передбачено порт USB Type-C.

Об'єктив Viltrox AF 35 mm f/1.8 Z для Nikon Z

Цей новий повнокадровий об'єктив Viltrox 35mm F/1.8 сумісний не лише з повнокадровими бездзеркальними камерами Nikon Z5, Z6, Z7, Z6II, Z7II, але й з камерами із сенсором формату APS-C, а саме Z50 та Zfc. Він коректно передає до камери всі дані EXIF.
Оптична схема складається з 10 елементів у 8 групах. У ній використовується по парі асферичних, низькодисперсійних елементів та елементів з високим коефіцієнтом заломлення. Діафрагма дев'ятипелюсткова. Для керування нею передбачено окреме кільце. Об'єктив автофокусний. Для керування автофокусуванням застосовується кроковий двигун. Підтримується фокусування по очах. Viltrox 35mm F/1.8 Z також оснащений роз'ємом USB-C для оновлення прошивки. Розміри об'єктива Viltrox 35mm F1.8Z дорівнюють 70 мм у діаметрі та 90 мм у довжину. Вага об'єктива 370 грамів.

Об'єктив Viltrox AF 50 mm f/1.8 Z для Nikon Z

Компактний та комфортний об'єктив Viltrox AF 50mm f/1.8 Z для повнокадрових камер Nikon-Z маунт – це універсальний «нормальний» об'єктив. Підходить для різних сценаріїв і ситуацій від портрета до репортажу. Діафрагма 1.8 дозволяє знімати на низьких ISO навіть при поганому освітленні та отримувати невелику глибину різкості та м'яке боке. Об'єктив містить 11 елементів у 10 групах. Один елемент з екеру низькою дисперсією, два елементи з високим ступенем прозорості, два асферичні елементи для придушення аберацій та дісторсії та HD Nano покриття для зменшення відблисків, більшого контрасту та різкості при зніманні у контровому світлі.

В об'єктиві встановлений STM фокусувальний мотор, який дає швидке, безшумне та точне автоматичне фокусування і можливість у будь-який момент перейти на ручний фокус. Механізм фокусування повністю внутрішній. Для покращення підтримки камер у майбутньому, об'єктив має micro-USB порт для оновлення прошивки.

Об'єктив призначений для повнокадрових камер, але може використовуватися і на APS-C. На них він дасть еквівалент 75 мм.

Характеристики
Автофокус
Зум / фікс
Країна-виробник товару
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг