Стедікам Zhiyun Weebill-S

Артикул:Zhiyun-W-S
Бренд:Zhiyun
К сравнению
В избранное
Стедікам Zhiyun Weebill S – одне натискання клавіші Go, і ваша камера буде готова для зйомки екстремальних сцен.
Максимальне навантаження:3 кг
Підтримка камер:Дзеркальні камери, Бездзеркальні камери
Живлення:Li-Ion 18650 - 3 шт
Виробник:Zhiyun
Наличие:
Нет в наличии
12 180 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

Більш компактна версія легендарного DSLR стабілізатора Zhiyun Weebill Lab. Відмінно підходить для багатьох камер вагою до 3кг. Має ту ж інноваційну L образну конструкцію з можливістю кріпити ручку ззаду для нижнього хвата. Weebill-S на порядок чутливіший двигуни та доопрацьований алгоритм стабілізації, що розширило спектр підтримуваних пристроїв та комбінацій камери та об'єктива. Наприклад варіант Canon 5D Mark IV з 24-70 мм зум-об'єктивом.

Практичний стабілізатор WEEBILL S у своєму функціоналі 6 режимів роботи. З нових це режим – POV, повне стеження по всіх трьох осях без обмежень та режим – Vortex, здійснює кругове 360-градусне обертання. По автономності у робочому режимі працює до 14 години.

Компактний стабілізатор для серйозних камер

Легко справляється зі стандартними бездзеркальними та DSLR камерами та об'єктивами. Невеликі розміри корпусу та вага дають нові можливості у тривалих схемках, менше навантаження та більше нових ракурсів. Стабілізатор має гідні переваги: перероблений алгоритм стабілізації, електродвигуни, що навантажуються високо, інтелектуальна система ViaTouch 2.0, модуль передачі HD зображення і багато іншого.

Широка лінійка сумісності камер та універсальність

Оновлений алгоритм стабілізації та нові моторчики у Weebill-S збільшили їхню ефективність на 300% та швидкість відгуку на 50%. Ці зміни значно розширили список сумісних камер та об'єктивів. Наприклад можна розглянути сетап Sony A7 III з об'єктивом FE 24-70 мм F2.8 або Canon 5D 4 з об'єктивом EF 24-70 мм F2.8, їх ідеально витримає Weebill S, це дуже вражаючий результат. У функціоналі стабілізатора також передбачена автонастройка сили моторчиків під вагу камери. Найкраще рішення, якщо стоїть завдання скомпонувати камеру в мінімальних габаритах, не поступаючись продуктивністю.

Покращена стабілізація та зручність у роботі

Крім високоякісних моторів так само важлива і програмна частина, тому що потрібно дуже точно коригувати роботу стабілізатора під час роботи. Допрацьований алгоритм Instune 8-го покоління тепер ще краще гасить тремтіння у русі та багато іншого. Можна налаштувати налаштування вручну під час зйомки, для цього є диск на ручці, за допомогою якого можна керувати всіма вузлами стабілізатора.

Компактний формат

WEEBILL-S відрізняється унікальним мінімалістичним дизайном і невеликим розміром, який можна порівняти з аркушем паперу формату A4. Чим менший розмір стабілізатора тим зручніше ним користуватися, менше зайвих рухів і більше контролю, менше втоми, що власне потрібно для професійної та оперативної зйомки. Що також економить час на підготовку до запису в польових умовах.

Модуль передачі зображення

TransMount це додатковий пристрій, що кріпиться під майданчиком стабілізатора і виконує роль передавача потокового зображення як 1080р/30fps на відстань до 100 метрів. Має вбудовані функції як: LUT, псевдоцвіт, підсвічування фокусу та зебра. Дозволяє спостерігати за процесом зйомки команді режисерів, вести прямі трансляції тощо.

Інтелектуальні функції ViaTouch 2.0

Використовуючи систему ViaTouch 2.0, ви можете швидко підключити стабілізатор до камери та смартфону та передавати зображення у форматі HD, налаштовувати в реальному часі швидкість стеження, діафрагму, ISO тощо. Можна спостерігати за процесом зйомки та легко керувати налаштуваннями через смартфон.

SmartFollow 2.0

Система SmartFollow 2.0 дозволяє точно відстежувати об'єкт у кадрі, навіть без встановлення на стедіках. Просто наведіть рамку на потрібний об'єкт, і стеження почнеться автоматично. За допомогою SmartFollow 2.0 додаткові помічники під час зйомки.

Sync Motion

У стабілізаторі Weebill-S використається система управління датчиком руху Sync Motion. Після підключення смартфона ви можете ним керувати рухом стабілізатора віддалено. Що дуже корисно для професійної зйомки. Для цієї функції потрібний модуль передачі зображення TransMount.

Модульний дизайн

Повний комплект системи передачі зображення TransMount (передавач + ресивер) це професійне рішення для точної роботи зі стабілізатором, яке допоможе побудувати ефективний знімальний процес одній людині або цілій знімальній групі.

Бездротовий пульт керування TransMount

Даний пульт керування оснащений вбудованим гіроскопом і дозволяє керувати рухом стабілізатора та змінювати параметри в реальному часі. Пульт керування працює тільки разом з WEEBILL-S та модулем передачі зображення TransMount.

Живі трансляції

Підтримка передачі зображення на три пристрої розширює можливості використання стабілізатора. Це бюджетне рішення для проведення живих трансляцій у будь-який час та у будь-якому місці зручним та бюджетним рішенням для живих трансляцій у будь-який час та у будь-якому місці.

Швидке налаштування стабілізатора

Усі основні параметри: сила моторів, швидкість відгуку, плавність, мертва зона, налаштування кнопок та багато інших – відображаються на вбудованому OLED-дисплеї. Для їх керування використовуються кнопки на ручці стабілізатора.

Подвійний швидкознімний майданчик

Подвійний швидкознімний майданчик Manfrotto/Arca-Swiss дозволяє швидко встановлювати та змінювати обладнання без повторного балансування.

Завжди у фокусі

WEEBILL-S підтримує як цифрове, так і ручне керування фокусуванням та масштабуванням за допомогою зручного колеса керування на ручці стабілізатора. Незалежно від використовуваної камери та об'єктива, ви завжди зможете точно налаштувати фокусування та масштабування за допомогою фоллоу-фокусу сервоприводу. Колесо керування за замовчуванням керує сервоприводом. Цифрове керування включається у налаштуваннях стабілізатора.

Заряд на весь день

Заряду батареї вистачає на 14 годин, тому ви зможете користуватись стабілізатором протягом усього дня. Крім того, є можливість заряджати камеру від самого WEEBILL S.

Просунуті функції

У програмі ZY Play доступні професійні функції відеозйомки: панорамна зйомка, таймлапс, таймлапс у русі та тривала витримка.

Стабілізатор:

Похибка у робочому режимі Макс.: ±0.3°
Стандартне: ±0.1°
Мін.: ±0.05°
Похибка у вимкненому режимі Макс.: ±0,04°
Мін.: ±0,01°
Діапазон нахилу Макс.: + 182 °
Стандартне: 314 °
Мін.: -132°
Діапазон крену Макс.: 247 °
Стандартне: 314 °
Мін.: -67°
Діапазон повороту 360° без обмежень
Максимальна вага
Макс.: 3кг.


Акумулятор:

Робоча напруга Макс.: 8,4В
Мін.:6.8В
Вихідна напруга Стандартна: 5 В
Температура робочого середовища Макс.: 45°C
: 25°C
Мін.: -10°C
Час роботи від батареї Макс.: 14ч
Стандарт:12год
Час зарядки Стандарт: 2.5 години


Характеристики
Максимальне навантаження
Підтримка камер
Живлення
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг