Софтбокс Mircopro Easy Box EB-068 50 см

Артикул:EB-068_50
Бренд:Mircopro
К сравнению
В избранное
Софтбокс для накамерних спалахів Mircopro Easy Box EB-068 50 см
Механізм складання:На клямках
Форма софтбоксу:Октобокс
Соти в комплекті:Немає
Виробник:Mircopro
Наличие:
В наличии
2 549 грн.
Модель
Описание
Характеристики
Отзывы

Швидкорозкладний софтбокс для спалахів накамерних Mircopro Easy Box EB-068 діаметром 50 см. Поєднує в собі простоту складання та отримання якісного освітлення зі спалахом.

Софтбокс Mircopro має форму октагону, в комплект також входить тримач для спалаху з можливістю регулювання по висоті та глибині установки пристрою. Тримач оснащений механізмом повороту по вертикалі та можливістю встановлення на студійну стійку. У комплект входять два дифузори для розсіювання та пом'якшення світла, внутрішній та зовнішній. Дифузори можна використовувати, як одночасно, так і окремо, регулюючи жорсткість одержуваного освітлення. Без встановлених дифузорів, софтбокс можна використовувати як великий рефлектор. Внутрішня поверхня софтбоксу має покриття сріблястого кольору з рифленою текстурою для максимальної світловіддачі, що особливо актуально для спалахів невеликої потужності. Вся конструкція у зборі має вагу трохи більше одного кілограма, забезпечуючи тим самим легкість продовж тривалої роботи.

Цей тип софтбоксів широко використовується у весільній, репортажній, виїзній фотографії, знімання подій або у домашній фотографії. Використовуючи софтбокс, можна отримати найвиразне та якісне освітлення під час знімання з використанням зовнішнього спалаху! У комплект входить зручна сумка для зберігання та перенесення софтбоксу.

Характеристики
Механізм складання
Форма софтбоксу
Соти в комплекті
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг
C цим товаром також купують
Акумуляторний спалах Godox AD200Pro
14 900 грн.
Осталось несколько штук
Передавач Godox X2T-C для Canon
2 300 грн.
В наличии
Стійка Arsenal ARS-2000
500 грн.
Осталось несколько штук
Відбивач світла MircoPro 5 в 1 RD-024 92х122 см
1 099 грн.
Осталось несколько штук