Софтбокс Mircopro Easy Box EB-068 50см із сотами

Артикул:EB-068_50G
Бренд:Mircopro
К сравнению
В избранное
Софтбокс для накамерних спалахів Mircopro Easy Box EB-068 50 см із сотами
Механізм складання:На клямках
Форма софтбоксу:Октобокс
Соти в комплекті:Так
Виробник:Mircopro
Наличие:
В наличии
2 979 грн.
Модель
Описание
Характеристики
Отзывы

Швидкорозкладний софтбокс для спалахів накамерних Mircopro Easy Box EB-068 діаметром 50см з сотами. Поєднує в собі простоту складання та отримання якісного освітлення зі спалахом. Додаткове керування світлом за допомогою сот.

Софтбокс Mircopro має форму октагону, в комплект також входить тримач для спалаху з можливістю регулювання по висоті та глибині установки пристрою. Тримач оснащений механізмом повороту по вертикалі та можливістю встановлення на студійну стійку. У комплект входять два дифузори для розсіювання та пом'якшення світла, внутрішній та зовнішній. Дифузори можна використовувати, як одночасно так і окремо, регулюючи жорсткість одержуваного освітлення. Без встановлених дифузорів, софтбокс можна використовувати як великого рефлектора. Внутрішня поверхня софтбоксу має покриття сріблястого кольору з рифленою текстурою для максимальної світловіддачі, що особливо актуально для спалахів невеликої потужності. Вся конструкція у зборі має вагу трохи більше одного кілограма, забезпечуючи тим самим легкість за тривалої роботи.

Даний тип софтбоксів широко використовується у весільній, репортажній, виїзній фотографії, зйомки подій або домашньої фотографії. Використовуючи софтбокс, можна отримати набагато більш виразне та якісне освітлення під час зйомки з використанням зовнішнього спалаху! У комплект входить зручна сумка для зберігання та перенесення софтбоксу.

Характеристики
Механізм складання
Форма софтбоксу
Соти в комплекті
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг