Ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Osmo Pocket 1 та 2

Ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами для DJI Osmo Pocket 1 та 2

Артикул:FW-OP2-WAND
Бренд:Freewell
К сравнению
В избранное
Ширококутна насадка Freewell з ND фільтрами ND8, ND16, ND32, ND64 для DJI Osmo Pocket 1 та 2
Фільтр для:DJI Osmo Pocket 1/2
Тип фільтра:спецефекти
Виробник:Freewell
:Китай
Наличие:
Осталась 1 шт.
2 520 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

Ширококутна насадка Freewell із ND фільтрами для DJI Osmo Pocket 1 та 2 розширює фокусну відстань вашого об'єктива на Osmo Pocket до 18mm. У насадку можна встановити ND фільтри: ND8, ND16, ND32 та ND64 у спеціальний слот на задній частині насадки.

ND фільтри

ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не вкоротив витримку. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для зйомки відео.

  • ND8: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/400. Хороший варіант для зйомок вдень із невеликою хмарністю.
  • ND16: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/800. Гарний варіант для зйомок сонячним днем.
  • ND32: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/1600. Хороший варіант для зйомок у сонячні дні.
  • ND64: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібний щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, зацаріп, запотівання, води та пилу
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Фільтр для
Тип фільтра
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг
C цим товаром також купують