Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 80 см

Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 80 см

К сравнению
В избранное
Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 (80 см) – простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.
Поверхні:Прозрачная, Золотистая, Чёрная, Серебристая, Белая
Виробник:Mircopro
Наличие:
Нет в наличии
449 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

Відбивач Mircopro 5в1 RD-024 (80 см) простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.

Модель є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібається на блискавку. Кожна сторона чохла, і дві виворітні, є поверхнями білого, чорного, срібного, золотого кольорів.

Розсіювач використовується для роботи на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач Найчастіше використовуваний фотографами. Він відбиває великий відсоток світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для знімання з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Трохи змінює колірну температуру в бік холодних тонів.

Золотий відбивач використовується переважно у зніманнях для глянцевих журналів, щоб надати блідій шкірі моделей золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відбиває великий відсоток світла, але зі зміною колірної температури у бік теплих тонів.

Білий колір відбиває менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час знімання з яскравим сонячним світлом. Не змінює температуру кольору.

Чорний відбивач поглинає надлишок розсіяного світла. Він потрібний для знімання блискучих поверхонь, наприклад для усунення відблисків з фону. Створює глибоку, із рівномірними півтонами тінь.

У комплекті також тонкий чорний чохол для зберігання відбивачів, з петлею для перенесення.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг
C цим товаром також купують
Передавач Godox XPro-S для Sony
2 800 грн.
Осталась 1 шт.