Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 60х90 см

Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 60х90 см

К сравнению
В избранное
Відбивач світла Mircopro 5в1 RD-024 (60 х 90 см) – простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.
Поверхні:Прозрачная, Золотистая, Чёрная, Серебристая, Белая
Виробник:Mircopro
Наличие:
Нет в наличии
739 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

ВідбивачMircopro 5в1 RD-024 (60 х 90см)- Простий і багатофункціональний інструмент для роботи з освітленням на фотографії. Підходить для вуличної та студійної зйомки.

Модель є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібаються на блискавку. Кожна сторона чохла, включаючи дві виворітні, являє собою поверхню, що відображає: білого, чорного, срібного, золотого кольорів.

Розсіювач використовується для зйомки на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач- Найчастіше використовуваний фотографами. Він відображає великий відсоток світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для зйомки з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Незначно змінює колірну температуру в холодніші тони.

Золотий відбиваччасто використовується у зйомках для глянцевих журналів для надання блідої шкіри моделей золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відображає великий відсоток світла, але із зміною колірної температури у теплі тони.

Білий колірвідображає менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час зйомки з яскравим сонячним світлом. Хороший також тим, що не впливає на температуру кольору.

Чорний відбивачпоглинає надлишок розсіяного світла. Він потрібний для зйомки бликуючих поверхонь, наприклад для усунення відблисків з фону. Створює глибоку, із рівномірними півтонами, тінь.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг
C цим товаром також купують
Передавач Godox XPro-S для Sony
2 800 грн.
Осталась 1 шт.