Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 56 см

Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 56 см

К сравнению
В избранное
Відбивач Mircopro 5 в 1 RD-024 (56 см) – простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання. Діаметр 56 см, підходить для портретної та предметної фотографії.
Поверхні:Прозрачная, Золотистая, Чёрная, Серебристая, Белая
Виробник:Mircopro
Наличие:
В наличии
649 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

ВідбивачMircopro 5в1 RD-024 (56 см)- Простий і багатофункціональний інструмент для роботи з освітленням на фотографії. Підходить для вуличної та студійної зйомки. Розмір 56 см у діаметрі підходить для портретної та предметної фотографії.

Модель є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібаються на блискавку. Кожна сторона чохла, включаючи дві виворітні, являє собою поверхню, що відображає: білого, чорного, срібного, золотого кольорів.

Розсіювач використовується для зйомки на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач- Найчастіше використовуваний фотографами. Він відображає великий відсоток світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для зйомки з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Незначно змінює колірну температуру в холодніші тони.

Золотий відбиваччасто використовується у зйомках для глянцевих журналів для надання блідої шкіри моделей золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відображає великий відсоток світла, але із зміною колірної температури у теплі тони.

Білий колірвідображає менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час зйомки з яскравим сонячним світлом. Хороший також тим, що не впливає на температуру кольору.

Чорний відбивачпоглинає надлишок розсіяного світла. Він потрібний для зйомки бликуючих поверхонь, наприклад для усунення відблисків з фону. Створює глибоку, із рівномірними півтонами, тінь.

У комплекті також тонкий чорний чохол для зберігання відбивачів, з петлею для перенесення.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг
C цим товаром також купують
Передавач Godox XPro-C для Canon
2 700 грн.
Осталось несколько штук
Передавач Godox X2T-S для Sony
2 360 грн.
Осталось 2 шт.
Софтбокс Godox SB-BW-6090
1 440 грн.
Осталось несколько штук
Стійка Mircopro LS-8006B-1 із чохлом
1 279 грн.
Осталось несколько штук
Трикутний відбивач світла Mircopro TR-052 (срібло) 80 см
779 грн.
Осталось несколько штук