Відбивач світла MircoPro 7 в 1 RD-025 92х122 см

Відбивач світла MircoPro 7 в 1 RD-025 92х122 см

До порівняння
До обраного
Відбивач світла MircoPro 7 в 1 RD-025 (92х122 см) – простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.
Поверхні:Прозрачная, Голубая, Зеленая, Золотистая, Чёрная, Серебристая, Белая
Виробник:Mircopro
Наличие:
В наявності
1 570 грн.
Размер
Опис
Характеристики
Відгуки

Відбивач MircoPro 7 в 1 RD-025 (92 х 122 см) простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.

Розмір 92 х 122 см дозволяє повністю висвітлити тіньову сторону моделі під час знімання на повний зріст, а також знімати портрети при використанні синьої та зеленої поверхонь у якості фона (знімання хромакей)

Засіб є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають світло, який натягується на раму і застібається на блискавку. Кожна сторона чохла, включаючи дві виворітні, є поверхнею з тканини білого, чорного, срібного, золотого, зеленого і блакитного кольорів.

Розсіювач використовується для знімання на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач – найчастіше використовуваний фотографами. Він відбиває великий відсоток світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для знімання з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Незначно змінює колірну температуру в холодніші тони.

Голвер (сріблясто-золотий) відбивач часто використовується у фотографуванні для глянсових журналів для надання блідої шкіри моделей золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відбиває великий відсоток світла, але зі зміною колірної температури у теплі тони. Ця зміна у відтінку голвер менша, ніж у класичного золотого відбивача.

Білий колір відбиває менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час знімання з яскравим сонячним світлом. Гарний також тим, що не впливає на температуру кольору.

Ще один чохол дає додатково дві поверхні – зеленого та блакитного кольорів. Ці поверхні використовуються як фон для портретного та предметного знімання хромакей – з наступним вирізуванням фону у графічних редакторах.

У комплекті також тонкий чорний чохол для зберігання відбивачів, з петлею для перенесення.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Художній фільтр Freewell Centerfield Split Diopter 82 мм
2 940 грн.
Залишилося кілька штук