Об'єктив Viltrox AF 50mm f/1.8 FE для Sony E

Об'єктив Viltrox AF 50mm f/1.8 FE для Sony E

Артикул:AF 50/1.8 E
Бренд:Viltrox
К сравнению
В избранное
Вага:340 г
Тип об'єктива:Фікс, Стандартний
Пило- вологазахист:Немає
Стабілізація:Немає
Наличие:
Осталось 2 шт.
14 400 грн.
Модель
Описание
Характеристики
Отзывы

Компактний та комфортний об'єктив Viltrox 50мм f/1.8 для повнокадрових камер Sony E-маунт – це універсальний «нормальний» об'єктив. Підходить для різних сценаріїв і ситуацій від портрета до репортажу. Діафрагма 1.8 дозволяє знімати на низьких ISO навіть при поганому освітленні та отримувати невелику глибину різкості та м'яке боці. Об'єктив містить 11 елементів у 10 групах. Один елемент з екеру низькою дисперсією, два елементи з високим ступенем прозорості, два асферичні елементи для придушення аберацій та дісторсії та HD Nano покриття для зменшення відблисків, більшого контрасту та різкості при зйомці у контровому світлі.

В об'єктиві встановлений STM фокусувальний мотор, який дає швидке, безшумне та точне автоматичне фокусування і можливість у будь-який момент перейти на ручний фокус. Механізм фокусування повністю внутрішній. Для покращення підтримки камер Sony в майбутньому об'єктив має micro-USB порт для оновлення прошивки.

Об'єктив зроблений для повнокадрових камер, але може використовуватися і на камерах APS-C Sony. На них він дасть еквівалент 75мм.

Характеристики
Вага
Тип об'єктива
Пило- вологазахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг