Об'єктив Viltrox AF 50 mm f/1.8 FE для Sony E - уцінка
-15%

Об'єктив Viltrox AF 50 mm f/1.8 FE для Sony E - уцінка

Артикул:OpenBox-AF 50/1.8 E
Бренд:Viltrox
К сравнению
В избранное

Причина уцінки: після огляду як новий

Зум / фикс:Фикс
Вага:340 г
Тип об'єктива:Стандартний
Пило- вологазахист:Немає
Наличие:
Осталась 1 шт.
12 200 грн.14 400 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

Компактний та комфортний об'єктив Viltrox 50 мм f/1.8 для повнокадрових камер Sony E-маунт – це універсальний «нормальний» об'єктив. Підходить для різних сценаріїв і ситуацій від портрета до репортажу. Діафрагма 1.8 дозволяє знімати на низьких ISO навіть при поганому освітленні та отримувати невелику глибину різкості та м'яке боке. Об'єктив містить 11 елементів у 10 групах. Один елемент з низькою дисперсією, два елементи з високим ступенем прозорості, два асферичні елементи для придушення аберацій та дисторсії та HD Nano покриття для зменшення відблисків, більшого контрасту та різкості при зніманні у контровому світлі.

В об'єктиві встановлений STM фокусувальний мотор, який дає швидке, безшумне та точне автоматичне фокусування і можливість у будь-який момент перейти на ручний фокус. Механізм фокусування повністю внутрішній. Для покращення підтримки камер Sony в майбутньому об'єктив має micro-USB порт для оновлення прошивки.

Об'єктив зроблений для повнокадрових камер, але може використовуватися і на камерах APS-C Sony. На них він дасть еквівалент 75 мм.

Характеристики
Зум / фикс
Вага
Тип об'єктива
Пило- вологазахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг