Об'єктив Tokina OPERA FX 50mm f/1.4 (Nikon)

Об'єктив Tokina OPERA FX 50mm f/1.4 (Nikon)

К сравнению
В избранное
Тип об'єктива:Фікс
Пило- вологазахист:Так
Стабілізація:Немає
Байонет:Nikon F
Наличие:
Нет в наличии
27 999 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

З виходом об'єктива 50мм F1.4 Tokina запускає серію наступного покоління преміальної оптики для дзеркальних камер високого класу під назвою Opera. Нова серія розроблена для ідеальної сумісності з дзеркальними камерами високої роздільної здатності, що вимагають оптичної системи найвищої якості. Побудована на основі багаторазово відзначеної нагородами лінійці Tokina AT-X, нова серія Opera пропонує преміальну лінійку повнокадрової оптики, що постійно розширюється, здатну задовольнити постійно зростаючі потреби високопродуктивних дзеркальних камер.

У суспільстві слово " opera " зазвичай використовується позначення сценічного мистецтва що об'єднує драму, музику і танці. В італійському воно означає працю чи твори мистецтва. В латині опера походить від слова "opus", яке досі використовується в сучасній мові і означає "велика література, артистизм або інтелектуальна праця". Tokina обрала назву опера для своєї нової преміальної повнокадрової лінійки оптики з надією на те, що вона стане надійним помічником фотографам у створенні справжніх витворів мистецтва

Про об'єктив

Огляд

50mm F1.4 це дебютний преміум об'єктив у новій лінійці опера від Токіни, розроблений спеціально для високопродуктивних повнокадрових дзеркальних камер. В об'єктиві використовуються новітні досягнення токини в області оптичних та електронних розробок. З просунутими функціями такими як кільцеподібний ультразвуковий мотор для швидкого і тихого фокусування, нове покриття лінз, підвищений пил-вологозахист, новий об'єктив opera 50mm F1.4 FF займе місце у сумках багатьох фотографів.

Чудова оптична якість та природне боці.

З метою максимально ефективного зменшення хроматичних аберацій і забезпечення рівномірної різкості по всьому полю кадру, оптична конструкція Opera 50mm F1.4 включає три лінзи з низькодисперсійного скла, і один асферичний елемент. Об'єктив має дев'ять пелюсткову діафрагму для красивого природного боці. Швидкий і тихий автофокус поряд з видатною оптичною продуктивністю на всіх значеннях діафрагми роблять цей об'єктив відмінно підходящим для багатьох сценаріїв використання.

Спеціальне покриття лінз нового покоління.

Нещодавно розроблене компанією Tokina спеціальне покриття, що забезпечує екстремально низьке переображення, було створено для перенаправлення видимого спектру під час його проходження через об'єктив. Це дозволяє різко зменшити шкідливі перевідображення в порівнянні з традиційним покриттям. В результаті вдалося істотно знизити відблиски та паразитні засвіти при зйомці в умовах складного освітлення, особливо коли джерело світла знаходиться в кадрі.

Пилозахист та вологозахист.

В об'єктиві застосовуються нові напрацювання в області пилу-вологозахисту. Приділено особливу увагу восьми зонам найбільш вразливим до потрапляння пилу та вологи. При використанні в парі з пиловологозахищеною дзеркальною камерою, об'єктив не підведе вас навіть у важких погодних умовах.
*Захищена конструкція передбачає поліпшення властивостей пилу та вологозахисту, але не гарантує повну водонепроникність.Кільце фокусування.

Напрямок обертання кільця фокусування відповідає такому у об'єктивів Canon і Nikon.

Тихий та точний мотор автофокусу

Для забезпечення швидкого і точного фокусування, в Opera 50mm F1.4 використовується високошвидкісний, ультразвуковий кільцеподібний мотор, що забезпечує максимально тиху роботу. Це дає фотографам та відеографам інструмент здатний функціонувати швидко та тихо.

Бленда із віконцем для фільтра.

Входить у комплект з об'єктивом бленда BH-726 має на корпусі спеціальне віконце для обертання фільтра. У відкритому положенні воно дозволяє використовувати поляризаційний фільтр, не знімаючи бленду з об'єктива.


Характеристики
Тип об'єктива
Пило- вологазахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг