Об'єктив Fujifilm XF90 mm F2 R LM WR

Об'єктив Fujifilm XF90 mm F2 R LM WR

Артикул:16463668
Бренд:Fujifilm
К сравнению
В избранное
Об'єктив Fujifilm XF-90 mm F2.0 Macro R LM WR - це світлосильний об'єктив з фіксованою фокусною відстанню та максимальним значенням діафрагми F2.0
Зум / фикс:Фикс
Тип об'єктива:Телефото
Пило- вологазахист:Так
Стабілізація:Немає
Наличие:
Нет в наличии
30 000 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

Об'єктив Fujifilm XF-90mm F2.0 Macro R LM WR. FUJINON XF90 мм F2 R LM WR – це світлосильний об'єктив з фіксованою фокусною відстанню, еквівалентною 137 мм* та максимальним значенням діафрагми F2.0, що дозволяє отримувати деталізоване зображення та красивий ефект боке навіть при зніманні з широко відкритою діафрагмою.

Оптична конструкція, що містить 11 лінз у 8 групах (включаючи три скляні лінзи ED), зводить до мінімуму віньєтування та створює гарний ефект боке завдяки пелюсткам діафрагми із закругленими краями, тому цей об'єктив ідеально підходить для портретного та інших жанрів знімання.

Характерні особливості:

Світлосильна оптика забезпечує гарний ефект боке та високодеталізоване зображення

Велика фокусна відстань, що ідеально підходить для портретної фотографії, дає чудову візуальну ізоляцію об'єкта знімання від фона.

Високодеталізоване зображення навіть за максимального значення діафрагми

Оптична конструкція, що складається з 11 елементів у 8 групах (включаючи три ED-елементи, що не розсіюють), зменшує хроматичну аберацію, забезпечують чітке, насичене зображення навіть при максимальному значенні діафрагми F2.0.

Гарний ефект Боке

Пелюстки діафрагми із закругленими краями у поєднанні з оптичною конструкцією, яка мінімізує віньєтування, створюють гарний круглий ефект боке по всій площі знімка. Крім того, завдяки контрасту між ідеально чітким об'єктом та ефектом боці перед і за ним досягається неймовірна глибина різкості.

Автофокусування за 0,14 секунди завдяки новому чотириточковому лінійному мотору

Лінійний мотор працює швидко, тихо і точно, але тут для підвищення моменту, що крутить, також використовуються чотири магніти. Високошвидкісний автофокус розширює можливості знімання, що дозволяє фотографу швидко реагувати на найменші зміни у виразі обличчя.

Фокусування з відстані 60 см та 0.3x-кратне збільшення (еквівалент формату 35 мм)

Можливість фокусування з малої відстані дозволяє ізолювати ключові частини об'єкта знімання, щоб створювати ефектні портрети та великопланові знімки кольорів та комах.

Стійкість до атмосферних опадів, пилу та низьких температур

Об'єктив має погодостійку та пилонепроникну конструкцію з оправою, герметизованою у семи місцях. Крім того, він може працювати при температурах до -10°C. Все це ефективно захищає об'єктив від дощу, пилу та водних бризок при зніманні поза приміщеннями.

Легкий та компактний

Об'єктив важить приблизно 540 г і дуже компактний (діаметр різьблення для встановлення фільтра становить лише 62 мм). Загальна вага з фільтром XF 56 мм F1.2 R становить менш як 1 кг — відмінна новина для фотографів-портретистів, які люблять подорожувати без нічого і в той самий час віддають перевагу об'єктивам з фіксованою фокусною відстанню для отримання максимально чітких знімків з красивим ефектом боке.

Технічні характеристики

Конструкція

11 елементів у 8 групах (включаючи 3 низькодисперсійні елементи)

Мінімальна дистанція фокусування

0,6 м

Кут огляду

17.9°

Мінімальна діафрагма

f/16

Збільшення

0,2x

Діаметр різьблення для фільтрів

62 мм

Додатково

Захист від проникнення пилу та вологи

Габарити (діаметр х довжина)

75.0 мм x 105 мм

Вага

540 г

Характеристики
Зум / фикс
Тип об'єктива
Пило- вологазахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг