Об'єктив FUJIFILM XF 16mm f/1.4 R WR

Об'єктив FUJIFILM XF 16mm f/1.4 R WR

Артикул:16463670
Бренд:Fujifilm
До порівняння
До обраного


Офіційна гарантія виробника: 24 міс.
Зум / фикс:Фикс
Тип об'єктива:Ширококутній
Пило- вологазахист:Так
Стабілізація:Немає
Наличие:
Залишилася 1 шт.
43 960 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Цей об'єктив із фіксованою фокусною відстанню 16 мм (24 мм в еквіваленті формату 35 мм) пропонує широке поле огляду та найвищу оптичну ефективність. Завдяки максимальному діафрагмовому числу F1.4 можна створювати фотографії високої якості навіть в умовах низького освітлення, а мінімальна робоча відстань 15 см дозволяє робити макрознімки з красивим боке. Можливості фотографування ще більше розширюються завдяки швидкісному автофокусуванню, пило- та бризкозахищеному та морозостійкому (до -10°C) корпусу та високій портативності, обумовленій невеликими розмірами об'єктива. Лінійка світлосильних об'єктивів FUJINON поповнилася п'ятим об'єктивом. Об'єктив XF16 мм F1.4 R WR – це останнє поповнення в лінійці популярних об'єктивів, представленої такими моделями: XF23 мм F1.4 R, XF35 мм F1.4R, XF56 мм F1.2 R та XF56 мм F1.2 R APD.

Основні характеристики

1. 13 елементів у 11 групах та покриття Nano GI для отримання зображень високої якості.

Оптична конструкція включає дві асферичні лінзи та дві лінзи з нерозсівного скла (з наднизьким коефіцієнтом розсіювання), що зменшують сферичні та хроматичні аберації для створення чудових знімків з високою роздільною здатністю навіть при максимальному значенні діафрагми F1.4. Якість зображення ще більше підвищується за допомогою унікального покриття FUJIFILM HT-EBC, яке нанесено на всі лінзи, та покриття Nano GI, нанесеного на задню поверхню лінзи G1. Нове покриття Nano GI, що змінює індекс заломлення між склом та повітрям, зменшує відблиски та райдужні ореоли, коли світло падає під кутом.

2. Мінімальна робоча відстань 15 см

У міру наближення до об'єкта знімання ефект боке посилюється і перспектива стає динамічнішою, що розширює творчі можливості фотографа, що знімає на ширококутний об'єктив. Наприклад, об'єктив XF16 мм F1.4 R WR можна використовувати, щоб показати тарілку з їжею на тлі ресторану або крапельку води на травинці на тлі лісу, або для знімання об'єкта разом з тлом. Висока якість зображення на всьому діапазоні фокусних відстаней (навіть за мінімальної робочої відстані 15 см) досягається коштом корекції різних аберацій та використання системи плавного фокуса на основі двох груп лінз, які працюють спільно залежно від робочої відстані.

3. Високошвидкісне автофокусування за 0,11 секунди*1

Для високошвидкісного автофокусування використовується задня система фокусування. Автофокусування за 0,11 досягається завдяки вбудованому високомоментному електромотору без сердечника, що приводить у дію блок автофокусування. Це робить об'єктив ідеальним для вуличного та портретного знімання. 1* Відповідно до рекомендацій CIPA (Асоціація виробників фототехніки та систем обробки зображень), результатами власних вимірювань у високопродуктивному режимі, згідно з даними компанії FUJIFILM станом на 16 квітня 2015 року.

4. Кільце фокусування зі шкалою глибини різкості

Кільце фокусування з вбудованою шкалою глибини різкості ідеально підходить любителям вуличної фотографії. Розрахувавши відстань та налаштувавши діафрагму, користувачі можуть робити спонтанні знімки.

5. Стійкість до атмосферних опадів, пилу та низьких температур

Стійкий до атмосферних опадів корпус має 9 герметичних ущільнювачів у 8 точках оправи об'єктива. Це дозволяє захистити об'єктив від непередбаченого дощу, пилу та водних бризок. Особлива конструкція моделі XF16 мм F1.4 R WR нейтралізує різницю температур між зовнішніми та внутрішніми частинами об'єктива, щоб мінімізувати її вплив на оптичні елементи, а електронні компоненти, що використовуються, здатні працювати при температурах до -10 °C.

6. Легкість та компактність

Об'єктив важить приблизно 375 г, що становить приблизно 40% ваги об'єктива цифрової дзеркальної фотокамери з аналогічними можливостями. Це чудова новина для фотографів, які хочуть отримати універсальний та компактний об'єктив із високими оптичними характеристиками.

7. Бленда об'єктива LH-X16 (*продається окремо)

Чудова якість складання підкреслюється високоточним оздобленням суцільнометалевої бленди. *У продажу з вересня 2015 року

Основні технічні характеристики

 • Тип: FUJINON LENSXF16mmF1.4 R WR
 • Конструкція об'єктива: 13 елементів в 11 групах (включаючи 2 асферичні лінзи та 2 лінзи з низьким коефіцієнтом розсіювання)
 • Фокусна відстань (еквівалент формату 35 мм): f=16 мм (24 мм)
 • Кут поля зору: 83,2 °
 • Макс. діафрагма: F1,4
 • мін. діафрагма: F16
 • Управління діафрагмою Кількість пелюсток: 9 (круглий отвір діафрагми) 1/3EV (22 steps)
 • Діапазон фокусування: 15 см - ∞
 • Макс. збільшення: 0,21x
 • Зовнішні розміри: Діаметр x довжина (прибл.) (відстань від фланця кріплення об'єктива) φ73, 4 мм x 73,0 мм
 • Вага: (прибл.) (без кришок та бленд) 375 г
 • Розмір фільтра: φ67 мм

Характеристики
Зум / фикс
Тип об'єктива
Пило- вологазахист
Стабілізація
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг