Набір фільтрів Freewell Standard Day - 4Pack для DJI Mavic Mini 1 та DJI Mini 2 – уцінка
-13%

Набір фільтрів Freewell Standard Day - 4Pack для DJI Mavic Mini 1 та DJI Mini 2 – уцінка

Артикул:OpenBox-FW-MM-STD
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного
Причина зниження цін: повернення, відкрита упаковка. Новий фільтр.
Країна-виробник товару:Китай
Фільтр для:DJI Mavic Mini 1/2
Виробник:Freewell
Наличие:
Залишилася 1 шт.
2 100 грн.2 400 грн.
Состояние
Опис
Характеристики
Відгуки

Виведіть ваші знімання з дрона на новий рівень за допомогою набору фільтрів Freewell Standard Day - 4Pack для DJI Mavic Mini 1/Mini 2! Набір містить 4 фільтри, включаючи: ND4, ND8, ND16 та CPL фільтри.

ND фільтри

ND фільтри або фільтри нейтральної щільності потрібні, щоб затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не вкоротив витримку. Вони дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для знімання відео.

  • ND4: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 4 рази (на 2 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/200. Гарний варіант для хмарних днів без яскравого сонця.
  • ND8: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/400. Хороший варіант для знімання вдень із невеликою хмарністю.
  • ND16: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/800. Гарний варіант для знімання сонячним днем.

CPL фільтр

CPL або круговий поляризаційний фільтр блокує частину відбитого світла, шляхом чого підвищує контраст і насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі та воді.

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Країна-виробник товару
Фільтр для
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг