Набір фільтрів Freewell Bright Day - 6Pack для DJI Mini 3 Pro

Набір фільтрів Freewell Bright Day - 6Pack для DJI Mini 3 Pro

Артикул:FW-MN3-BRG
Бренд:Freewell
До порівняння
До обраного
Набір фільтрів ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL та CPL (полярізаційний)
Країна-виробник товару:Китай
Фільтр для:DJI Mini 3 Pro
Виробник:Freewell
Наличие:
Немає в наявності
2 940 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Опис
Характеристики
Відгуки

Виведіть ваші знімання з дрона у яскраву сонячну погоду на новий рівень за допомогою набору фільтрів Freewell DJI Mini 3 Pro! Набір містить 6 фільтрів: ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL та CPL (поляризаційний).

ND/PL фільтри

Це гібридні фільтри, в яких поєднано ефект затемнення та поляризації. ND (нейтральна щільність) фільтр дозволяє затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не скорочуючи витримку. ND фільтри дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для знімання відео. PL (поляризаційний) фільтр блокує частину відбитого світла, шляхом чого підвищує контраст і насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі та воді.
ND4/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 4 рази (на 2 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/200. Хороший варіант для знімання удень із невеликою хмарністю.
ND8/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/400. Хороший варіант для знімання удень із невеликою хмарністю.
ND16/PL:зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/800. Хороший варіант для знімання сонячним днем.
ND32/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/1600. Хороший варіант для знімання у сонячні дні.
ND64/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібний, щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).
CPL або круговий поляризаційний фільтр від Freewell блокує частину відбитого світла, шляхом чого підвищує контраст і насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі, воді та склі. За допомогою нього ви рятувальник від відблисків і відбивання на будинках з великою кількістю скла, зможете отримати більш насичений і контрастний колір води та піднебіння під час знімання з повітря.

Чому Freewell

16-шарова оптика з численними шарами покриття
Покриття захищає від відбитків, подряпин, пітніння, води та пилу.
Легко знімається та надягається
Дуже легені, не впливають на роботу стабілізатора
Зручний кейс для перенесення

Характеристики
Країна-виробник товару
Фільтр для
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Набір фільтрів Freewell All-Day 6Pack для DJI Mini 3 Pro
2 100 грн.
Залишилося 2 шт.