Набір фільтрів Freewell Bright Day - 4Pack для DJI Mavic Air 2

Набір фільтрів Freewell Bright Day - 4Pack для DJI Mavic Air 2

Артикул:FW-MA2-BRG
Бренд:Freewell
К сравнению
В избранное
Фільтр для:DJI Mavic Air 2
Виробник:Freewell
:Китай
Наличие:
Осталась 1 шт.
2 520 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

Виведіть ваші зйомки з дрону в яскраву сонячну погоду на новий рівень за допомогою набору фільтрів Freewell Bright Day-4Pack для DJI Mavic Air 2! Набір містить 4 фільтри: ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL та ND64/PL.

ND/PL фільтри

Це гібридні фільтри, в яких поєднано ефект затемнення та поляризації. ND (нейтральна щільність) фільтр дозволяє затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не скорочуючи витримку. ND фільтри дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для зйомки відео. PL (поляризаційний) фільтр блокує частину відбитого світла, за рахунок чого підвищує контраст і насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі та воді.

  • ND8/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/400. Хороший варіант для зйомок вдень із невеликою хмарністю.
  • ND16/PL:зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/800. Гарний варіант для зйомок сонячним днем.
  • ND32/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/1600. Хороший варіант для зйомок у сонячні дні.
  • ND64/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/320. Потрібний щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, зацаріп, запотівання, води та пилу
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі, не впливають на роботу стабілізатора
  • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Фільтр для
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг