Набір фільтрів Freewell Bright Day - 4Pack для DJI Action 2

Артикул:FW-OA2-BRG
Бренд:Freewell
К сравнению
В избранное
Набір фільтрів Freewell Bright Day - 4Pack для камери DJI Action 2
Фільтр для:DJI Action 2
Виробник:Freewell
Наличие:
Осталось несколько штук
2 520 грн.
Описание
Характеристики
Отзывы

Виведіть ваші зйомки в яскраву сонячну погоду на новий рівень за допомогою набору фільтрівFreewell Bright Day - 4Pack для DJI Action 2

Набір містить 4 фільтри: ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL та ND64/PL

ND/PL фільтри

Це гібридні фільтри, в яких поєднано ефект затемнення та поляризації. ND (нейтральна щільність) фільтр дозволяє затемняти експозицію в кадрі, не закриваючи діафрагму і не скорочуючи витримку. ND фільтри дозволять робити фотографії з довгою витримкою на відкритій діафрагмі навіть днем, і отримувати правильну витримку для зйомки відео.
PL (поляризаційний) фільтр блокує частину відбитого світла за рахунок чого підвищує контрастність та насиченість зображення. Особливо ефект фільтр буде помітний у сонячний день на небі та воді.

  • ND8/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 8 разів (на 3 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/400. Хороший варіант для зйомок вдень із невеликою хмарністю.
  • ND16/PL:зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 16 разів (на 4 стопи). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/800. Гарний варіант для зйомок сонячним днем.
  • ND32/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 32 рази (на 5 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/50 у ситуаціях, коли без фільтру потрібно 1/1600. Хороший варіант для зйомок у сонячні дні.
  • ND64/PL: зменшує кількість світла, яке проходить через об'єктив у 64 рази (на 6 стопів). Приклад: Ви зможете використовувати витримку 1/5 секунд у ситуаціях, коли без фільтра потрібно 1/3200. Потрібен, щоб додати розмиття до об'єктів, що рухаються (наприклад, вода).

Чому Freewell

  • 16-шарова оптика з численними шарами покриття
  • Покриття захищає від відбитків, подряпин, запотівання, води та пилу.
  • Легко знімається та надягається
  • Дуже легкі
  • Зручний кейс для перенесення
Характеристики
Фільтр для
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг