Лінза Френеля Aputure Fresnel mount
-100%

Лінза Френеля Aputure Fresnel mount

К сравнению
В избранное
Виробник:Aputure
Наличие:
Нет в наличии
0 грн.62.8 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы 3

Лінза Френеля Aputure— це модифікатор, який дозволяє регулювати кут та інтенсивність світла. З його допомогою ви можете сфокусувати все світло від приладу в пучок від 42 до 12 градусів, багаторазово посилюючи при цьому інтенсивність світла.

На прикладіAputure Light Storm 120d: без модифікатора світло віддає 11100 люкс на півметра. При використанні Лінзи Френеля від Aputure потужність зростає до 14 тисяч люкс за 42 градусів і до 67 тисяч люкс на 12 градусів на півметра!

Модифікатор створювався для світлодіодного світла, але можна використовувати і з імпульсними джерелами. Технічно підійде до більшості пристроїв, Лінза має стандартний байонет Bowens.

Зовнішнє кільце має стандартний для bowens-модифікаторів діаметр, а значить, на нього можна встановити шторки.Mircopro BD-200або інші подібні модифікатори.

Висока якість складання та надійна конструкція є основними відмінними рисами Лінзи. Корпус виготовлений зі склопластику — матеріалу, який активно використовується в літакобудуванні, кораблебудуванні та космічній техніці. Він трохи слабший за міцність, але значно легший.

Характеристики
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 3
Андрей Жерновой
Был приятно удивлен, что продукцию Aputure можно купить в Украине, это радует!
Про сам модификатор, корпус из очень прочного пластика, никаких люфтов, все сделано очень качественно, крепление линзы - металлическое. Сама линза дает очень красивый пучок света с плавными затухающими краями. Подобный результат можно получить разве что с дорогими приборами киносвета Arri. При использовании с прибором LED света Godox SL-150W линза собирает и усиливает световой поток примерно вдвое (по сравнению с стандартным рефлектором) также через переходник Godox S-type - это отличный модификатор для вспышки Godox AD-200. Большой плюс линзы еще то, что на нее можно закрепить стандартные студийные шторки с сотами, чем можно еще сильнее уменьшить пучок или получить полосу света. Всем рекомендую!
Зиновій
Чудово концентрує пучок світла, потік рівномірний, краї м’які. Гарний малюнок для фото та відео. Єдиною незручністю може бути принцип регулювання - по типу висування тубуса, але робити це потрібно не часто і не створює проблем. Особливо хочу відмітити роботу магазину - оперативно, чітко, після дзвінка все відправили максимально швидко. Рекомендую!
Pasha
Как я раньше без этой штуки жил???
общий рейтинг
Отзывы с оценкой
100%
3 отзыва
Показать все отзывы
C цим товаром також купують
Софтбокс циліндричний Aputure Space Light
2 220 грн.
Осталось несколько штук