Фотокамера моментального друку Fujifilm INSTAX Mini 40 Black

Фотокамера моментального друку Fujifilm INSTAX Mini 40 Black

Артикул:16696863
К сравнению
В избранное
Тип:Камера
Формат плівки:Mini
Наличие:
Нет в наличии
3 399 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

Фотографії зроблено для обміну

Камера миттєвого друку Instax mini 40 дозволяє друкувати фотографії за секунди, створюючи відчуття старої школи та зручність обміну. У ньому використовується міні-плівка Instax (продається окремо) для отримання чітких зображень з точним кольором.

Незалежно від того, чи знаходитесь ви на весільному прийомі або просто проводите вечір з друзями, ви зможете миттєво сфотографувати веселощі. Крім того, вам не потрібно турбуватися, якщо ви на вечірці, оскільки автоматичне регулювання експозиції допомагає зробити зображення яскравішими, щоб особи не губилися в темряві.

Режим селфі

Любите знімати чудові селфі? У режимі селфі налаштовуються яскравість та фокусна відстань, щоб ви чудово виглядали на кожній фотографії.

Ви зможете побачити, як виглядатиме ваша фотографія, завдяки дзеркалу на передній панелі камери поряд з об'єктивом - жодних випадкових знімків верхівки або половини обличчя.

Просте керування

Тут не потрібно возитися з балансом білого, вибирати експозицію чи вибирати правильний ISO. Просто увімкніть живлення та натисніть кнопку спускового гачка. Це так просто. І приблизно через 90 секунд у вас буде відбиток, яким ви можете цінувати.

Характеристики
Тип
Формат плівки
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг
C цим товаром також купують