Сферичний софтбокс Godox CS-85D

Сферичний софтбокс Godox CS-85D

Артикул:CS85D
Бренд:Godox
До порівняння
До обраного

Сферичний софтбокс Godox Lantern діаметром 85см

Завдяки куту розсіювання променя 270 °, софтбокс ідеально підходить для відеовиробництва, знімання потокової трансляції в реальному часі та створення фільмів.

Сумісний із будь-яким спалахом або джерелом постійного світла з байонетом Bowens.

Завдяки простій та міцній конструкції, софтбокс можна розібрати або зібрати за кілька секунд, що забезпечує високу мобільність використання.

Вага:2 кг
Механізм складання:Спицевий
Байонет прилада:bowens
Форма софтбоксу:Кругла
Наличие:
Немає в наявності
3 360 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Опис
Характеристики
Відгуки

Сферичний софтбокс Godox Lantern діаметром 85см.

Чудово м'яке, всеспрямоване світло.

Ідеально підходить для створення м'якого та рівномірного світла, яке поширюється у всіх напрямках, як у невеликому просторі, так і у великій студії. Завдяки куту розсіювання променя 270 °, софтбокс ідеально підходить для відеовиробництва, знімання потокової трансляції в реальному часі та створення фільмів.

Кріплення Bowens збільшує сумісність

Оснащений кріпленням Bowens, софтбокс повністю сумісний із будь-яким спалахом або джерелом постійного світла з байонетом Bowens.

Неймовірно швидке встановлення.

Завдяки простій та міцній конструкції, софтбоксом дуже легко користуватися. Його можна розібрати або зібрати лише за кілька секунд, що забезпечує високу мобільність використання.

Тканинні шторки (спідниця) для більшого контролю

Для більш точного управління світловим потоком від сферичного софтбоксу Godox Lantern, використовується знімна 4-сегментна спідниця Godox SS85 (продається окремо). Надягнувши на софтбокс всю спідницю, або кілька її сегментів, можна позбутися небажаного засвітлення або сконцентрувати світло в певному напрямку. Сегменти виготовлені з потовщеного нейлону, чорного із зовнішнього боку та сріблястого з внутрішнього, з низьким коефіцієнтом пропускання світла. Сегменти спідниці можна використовувати окремо, або всі одразу, їх можна підняти або опустити нижче для досягнення ідеального світлового ефекту. Коли софтбокс підвішений разом з усіма чотирма сегментами спідниці, він випромінює м'яке коло світла на підлозі приміщення.

Характеристики
Вага
Механізм складання
Байонет прилада
Форма софтбоксу
Соти в комплекті
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг