Гарантія

Гарантія

14 днів на повернення та обмін

Ви завжди можете повернути товар належної якості протягом 14 днів після продажу. Головне — зберегти товарний вигляд, всі ярлики, повну комплектацію і оригінальну упаковку. Товар не повинен мати ніяких слідів використання. Витрати на доставку товару в цьому випадку оплачує покупець.

У разі виявлення заводського браку протягом 14 днів з покупки, ми замінимо товар на аналогічний або повернемо повну його вартість. При цьому, якщо є підозри, що були порушені правила експлуатації товару, магазин залишає за собою право провести діагностику, після якої виноситься рішення щодо заміни товару або повернення грошей.

Гарантія на техніку

На всі технічно складні види товарів надається гарантія. У разі будь-яких проблем ви можете звернутися до нас як за гарантійним, так і за не гарантійним ремонтом. Умови гарантійного ремонту залежать від виробника.

Aputure, Godox, Deity, FBtech, Laowa, Yongnuo, Viltrox — Гарантія 1 рік. У разі поломки по гарантії, ми виконаємо гарантійний ремонт в нашому сервісному центрі. Якщо це не можливо,  Ми замінимо товар на новий.

Freewell — гарантія від магазину 1 рік і від виробника довічна. Гарантія має на увазі заміну товару на новий при виявленні дефектів, не викликаних використанням.

DJI — Офіційна гарантія по Україні 1 рік. За ремонтом ви можете звернутися в офіційний сервіс DJI або до нас (в цьому випадку,  ми візьмемо на себе спілкування з СЦ).   

Fujifilm — Офіційна гарантія по Україні 2 роки. За ремонтом ви можете звернутися в офіційний сервіс Fujifilm або до нас (в цьому випадку, ми візьмемо на себе спілкування з СЦ).