Камера FUJIFILM X-T30 II silver body

Камера FUJIFILM X-T30 II silver body

Артикул:16759641
Бренд:Fujifilm
До порівняння
До обраного


Офіційна гарантія виробника: 24 міс.
Байонет:Fujifilm X
Виробник:Fujifilm
Наличие:
Залишилася 1 шт.
37 960 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

Надихане фотографами

Кожен елемент камери FUJIFILM X-T30 II розроблений спеціально для фотографів. Від дискового керування, компактного та легкого корпусу до матриці APS-C останнього покоління, модель пробуджує уяву та надихає на творчість. Камера X-T30 II поєднує в собі найсучасніші зручні функції (сенсорний дисплей та якісний вбудований спалах) з вінтажним шармом, дозволяючи вам повністю зосередитися на процесі зйомки.

Матриця X-Trans CMOS 4

Камера X-T30 II оснащена матрицею X-Trans CMOS 4 четвертого покоління. Матриця 26,1 Мп із заднім підсвічуванням мінімізує шум і підвищує чутливість до ISO160. Крім того, унікальна конструкція кольорового фільтра X-Trans з нерегулярною структурою знижує муар і колірні спотворення без використання низькочастотного оптичного фільтра.

X-Processor 4

Чотириядерний процесор X-Processor 4 та матриця X-Trans CMOS 4 забезпечують широкі можливості обробки зображень та підтримують різні режими моделювання плівки, забезпечуючи високий рівень творчості завдяки обробці кольорів та тонів. Функція відстеження об'єктів, що рухаються, була суттєво доопрацьована, а автофокусування – оптимізована для фотографії та зйомки відео 4K/30P.

Чудова кольоропередача

Квітопередача вкрай важлива для зйомки, а 85-річний досвід Fujifilm в науці про колір видно в кожному знімку, зробленому за допомогою нашої техніки. Кожен режим моделювання плівки відрізняється ретельно підібраними параметрами глибини, насиченості та тональності, щоб звести до мінімуму або усунути необхідність подальшої обробки.

Режими моделювання плівок

Фотографи та відеографи можуть створювати за допомогою унікальних параметрів 18 різних режимів моделювання плівки, доступних в камері X-T30 II. Кожен режим моделювання плівки спеціально створений для відтворення кольорів та тонів найпопулярніших аналогових плівок Fujifilm, а також ефектів подальшої обробки плівки. Вибравши свій улюблений режим моделювання плівки, ви можете створювати зображення або відео з відповідною якістю зображення, переміщувати їх прямо з камери на смартфон або комп'ютер і публікувати безпосередньо в соціальних мережах або блогах відразу після створення.

Регульовані параметри

За допомогою камери X-T30 II можна легко створити свій власний візуальний стиль, використовуючи режими моделювання плівки з іншими виразними ефектами. До них відносяться текстура зерна плівки, глибина кольору, чіткість, різкість, а також тони на світлих і темних ділянках. Всі ці налаштування відображаються в реальному часі в електронному видошукачі та сенсорному РК-дисплеї. Це дозволяє створювати чудові ефекти та зберігати їх як попередні налаштування.

Кращий у своєму класі

Розширене автофокусування X-T30 II використовує щільно розташовані точки фазової детекції та сучасні алгоритми для найкращого результату. Неперевершена швидкість X-T30 II і датчики по всій матриці гарантують, що у вас в руках інструмент, який підходить для будь-яких зйомок.

Функції відеозйомки

Більшість сучасних камер дозволяють знімати відео у форматі 4K, але камера X-T30 II підтримує передискретизацію зображення з 6K. Таким чином можна вести зйомку у високій роздільній здатності з відносно низьким рівнем шуму і з чудовою чіткістю. Ваше відео виглядатиме професійно завдяки підтримці формату DCI із співвідношенням сторін 17:9. Унікальний досвід Fujifilm у роботі з кольором також є корисним для зйомки відео. Використовуйте будь-який із 18 режимів моделювання плівки на X-T30 II, щоб створити унікальний стиль відео. До них відноситься режим моделювання кіноплівки ETERNA, яка використовувалася для створення багатьох шедеврів кінематографа.

Високошвидкісна зйомка в режимі Full HD 240p

X-T30 II підтримує високошвидкісний запис у форматі Full HD зі швидкістю 240 кадрів на секунду. При відтворенні зі звичайною швидкістю виходить якісна плавна картинка з ефектом уповільнення до 10 разів.

F-Log

Камера X-T30 II підтримує формат F-Log, який дозволяє робити запис з широким динамічним діапазоном і підвищує деталізацію на світлих і темних ділянках. Режим F-Log View Assist під час зйомки забезпечує аналог попереднього перегляду BT.709 на LCD-моніторі, щоб ви могли відразу подати результат фінальної обробки.

Режими зйомки для різноманітних умов

Камера X-T30 II адаптується до вашого стилю роботи. Режим AUTO забезпечує просту повністю автоматизовану зйомку, щоб отримати максимальні результати з мінімальними зусиллями. За допомогою ручного режиму ви можете взяти контроль за своїми руками. Виберіть пріоритет діафрагми для налаштування різкості або розмиття фону зображення, встановіть пріоритет витримки для зйомки об'єктів, що рухаються, або встановіть програмну експозицію, щоб камера сама вибрала налаштування діафрагми і швидкість затвора. Завдяки використанню найновіших технологій якість зображення в режимі AUTO/SP камери X-T30 II вийшло новий рівень. Пейзажі стали чіткішими та яскравішими, портрети набули більш природного вигляду, а сцени з контровим освітленням стали менш схильні до втрати деталей на світлих і темних ділянках, що дає чудові результати безпосередньо після зйомки.

Режим керування

Інтуїтивно зрозуміле керування камерою X-T30 II дозволяє швидко перемикатися між режимами експозиції. Це можна зробити шляхом вибору комбінації положень диска керування витримкою та кільця керування діафрагмою. Диск компенсації експозиції дозволяє регулювати експозицію в діапазоні ±5 кроків.

АВТО режим

Покращений режим AUTO камери X-T30 II забезпечує неперевершену якість зображення завдяки новітнім технологіям. Пейзажі стали більш чіткими та яскравими, портрети набули природний вигляд, а сцени з контровим освітленням стали менш схильні до втрати деталей на світлих і темних ділянках, що дає чудові результати безпосередньо після зйомки.

Високошвидкісна безперервна зйомка

Потрібно зняти об'єкт, що швидко РУХАЄТЬСЯ? X-T30 II про все Подбає. Механічний затвор з підтримкою швидкості зйомки ДО 8 кадрів на секунду, а також електронний затвор зі швидкістю ДО 20 кадрів на секунду дозволять стежити за найшвидшими змінами. Якщо швидкості все одно не вистачає, швидкість роботи електронного затвора можна збільшити до 30 кадрів за секунду з невеликим скороченням огляду.

Сумісність зі смартфонами

Встановіть безкоштовну програму FUJIFILM Camera Remote на смартфон або планшет, щоб безпосередньо відправляти файли з камери на мобільні пристрої, керувати налаштуваннями експозиції та віддалено спускати затвор. Програма також підходить для зберігання даних. Воно забезпечує стиснення зображень до 3 Мб під час їх передачі. З'єднання Bluetooth дозволяє налаштувати передачу файлів з камери на мобільний пристрій за розкладом, поки ви не користуєтеся. Ви також можете налаштувати повідомлення про оновлення програмного забезпечення камери, віддалено завантажувати та інсталювати без комп'ютера.

Характеристики
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Об'єктив FUJIFILM XC 35mm f/2
8 124 грн.
Залишилося 2 шт.