Камера FUJIFILM X-Pro3 body

Камера FUJIFILM X-Pro3 body

Артикул:16641090
Бренд:Fujifilm
До порівняння
До обраного
Бездзеркальна Камера Fujifilm X-Pro3 пропонується у трьох кольорах, два з яких постачаються зі спеціальним покриттям – це Dura Black та Dura Silver.

Офіційна гарантія виробника: 24 міс.
Виробник:Fujifilm
Наличие:
Немає в наявності
56 000 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Опис
Характеристики
Відгуки

Камера X-Pro3 пропонується у трьох кольорах, два з яких постачаються зі спеціальним покриттям – це Dura Black та Dura Silver. Традиційний чорний варіант X-Pro 3 має верхню і нижню панелі з титану, що на 50% міцніше за сплав і набагато стійкіше до подряпин. Решта екстер'єру виконана з більш типового магнієвого сплаву. Спеціальне оздоблення Duratec робить камеру ще більш довговічною та стійкою до подряпин, ніж стандартна чорного кольору. Хоча за це доведеться й більше заплатити. Duratec – це технологія холодної плазми, яка включає пропускання електричного струму через водень та вуглецеві гази для дифузії аморфного вуглецевого покриття на поверхню титану. В результаті він стає надзвичайно твердим, гладким та стійким до подряпин.

Fujifilm X-Pro3 Body

Титановий корпус та покриття DuratectTM забезпечують елегантний зовнішній вигляд та підвищену довговічність.

Еволюція єдиного у світі «Гібридного видошукача» з покращеною роздільною здатністю та яскравістю для підвищення задоволення від «зйомки через видошукач». Новий режим моделювання плівки CLASSIC Neg надає фотографіям ще різноманітніших відтінків.

Перша камера зі змінними об'єктивами серії X, FUJIFILM X-Pro1, була випущена у лютому 2012 року, а її оновлення FUJIFILM X-Pro2 зі значно покращеною якістю зображення – у березні 2016 року. Серія X-Pro була прийнята багатьма професійними фотографами та фотографами-аматорами. Переважно камери цієї серії використовуються для документальної та репортажної фотографії через класичний далекомірний форм-фактор, портативність та інтуїтивно зрозуміле управління.

Фотокамера X-Pro3 оснащена одним із найміцніших корпусів, оскільки його зовнішні елементи виготовлені з титану, який має чудове співвідношення міцності та ваги. Доступні два варіанти кольору корпусу з технологією поверхневого зміцнення DuratectTM, яка забезпечує додаткову міцність та високоякісне оздоблення. Для забезпечення необхідного рівня продуктивності та якості зображення у флагманській моделі X-Pro3 використовується 26,1-мегапіксельний сенсор X-TransTM *2 CMOS 4 із заднім підсвічуванням та процесор обробки зображень X-Processor 4, вперше встановлений у FUJIFILM X-T3, а потім у FUJIFILM X-T30. Завдяки цьому поєднанню та новій прошивці, фазовий автофокус тепер працює при освітленні -6EV, яке близько до абсолютної темряви. Новий «Покращений гібридний видошукач» використовує органічну світлодіодну панель з високою роздільною здатністю 3,69 мільйона точок і має високу яскравість і покращену передачу кольору, щоб допомогти фотографам і зробити використання видошукача ще більш ефективним. Також доступний новий режим моделювання плівки — CLASSIC Neg, який моделює кольорову негативну плівку, яка, як правило, використовувалася для повсякденних знімків.

Основні характеристики

Підвищена міцність

 • Корпус камери виконаний з титану, що надає камері додаткової міцності та стійкості до корозії. Версія Black поєднує в собі титан та захисне покриття високої якості, що надає йому витонченого та елегантного зовнішнього вигляду. Також доступні версії DR Black та DR Silver, в яких для досягнення показника твердості за Віккерсом до 1500 HV застосовується технологія поверхневого зміцнення DuratectTM, що захищає камеру від подряпин та підкреслює зовнішній вигляд своєю унікальною текстурою.
 • Внутрішній каркас корпусу камери виконаний із магнієвого сплаву. Ущільнення для захисту камери від атмосферних впливів розміщені в 70 точках, завдяки чому вона має підвищений пило- та бризкозахист. Камера також може працювати при температурах до -10 ℃, що дозволяє користувачам займатися зйомкою поза студією і не турбуватися про погоду.
 • Удосконалений гібридний видошукач
 • Користувачі можуть перемикатися між оптичним видошукачем (ОВІ), який забезпечує постійне спостереження за об'єктом зйомки без будь-якої затримки за часом, та електронним видошукачем (ЕВІ), який дозволяє перевіряти експозицію під час зйомки.
 • Електронні видошукачі використовують органічну світлодіодну панель з роздільною здатністю 3,69 мільйона точок та покращеною продуктивністю дисплея. Органічна світлодіодна панель має високий коефіцієнт контрастності більше 5000 : 1 і максимальну яскравість 1500 кд/м2 для відображення найдрібніших деталей як тіні, так і яскраво освітлених. Вона також охоплює 97% колірного простору sRGB, забезпечуючи більш точну передачу кольору.
 • Опції відображення дисплея електронного видошукача в режимі роботи Boost (високої продуктивності) тепер включають Smoothness priority (Пріоритет плавності), в якій між кожним кадром вставляється чорний кадр зі швидкістю приблизно 100 кадрів в секунду для отримання більш плавного руху з мінімальним відчуттям залишків. Це забезпечує частоту оновлення еквівалентну 200 кадрів за секунду. Ця опція рекомендується якщо ви знімаєте об'єкти, що швидко рухаються, і вам необхідно відстежувати нерівномірні рухи.
 • Камера також має функцію електронного далекоміра, яка виводить невелике вікно електронного видошукача в оптичний видошукач, завдяки чому можна перевірити налаштування. Вікно електронного видошукача відображає збільшену зону фокусування та зроблені знімки в реальному часі, тим самим підвищуючи корисність оптичного видошукача.
 • Максимальна продуктивність сенсора та процесора четвертого покоління
 • У X-Pro3 використовується покращений алгоритм роботи автофокусування за мінімального рівня освітленості -6EV, який близький до абсолютної темряви.
 • Камера оснащена новою функцією зйомки HDR, яка для розширення динамічного діапазону поєднує кілька зображень із різними значеннями експозиції. Цей інструмент призначений для відтворення великого динамічного діапазону умов освітлення, що існують у природі та виробляє природні тони без надмірного посилення.
 • Вперше X-Pro3 оснащена функцією обмежувача діапазону автофокусування, яка досі була доступна лише обмеженій кількості об'єктивів. Ви можете вибрати одне із двох заданих значень або використати кільце фокусування, щоб вказати будь-який діапазон фокусування. Завдяки цьому функція попереднього фокусування доступна для всіх об'єктивів серії XF.
 • Камера обробляє до 9 кадрів, зроблених за різних параметрів експозиції в режимах Адитивний, Середній, Яскравий або Темний, щоб об'єднати зображення, зняті з кількох точок огляду або в різний час в одне зображення. Ви можете використовувати різні режими моделювання плівки до кожного кадру, щоб створити багатошаровий колаж.
 • Якість зображення, отримана завдяки 85-річному досвіду роботи з кольором
 • У функцію моделювання плівки був доданий новий режим - CLASSIC Neg, який моделює кольорову негативну плівку, що зазвичай використовується для повсякденних знімків. Кольори, що точно контролюються для кожного рівня яскравості, створюють насичений колірний контраст, щоб зображення виглядало ще чіткішим.
 • Функція Монохромне тонування, що вперше з'явилася в FUJIFILM X-T3 та FUJIFILM X-T30, яка точно відтворювала теплі та холодні відтінки на чорно-білих фотографіях, була оновлена і тепер називається Монохромний колір (Monochromatic Color). X-Pro3 тепер дозволяє вам вибрати основний колір із матриці теплих/холодних тонів та пурпурових/зелених відтінків, додаючи багату градацію відтінків у ваші зображення для створення фотографій з індивідуальною родзинкою.
 • До параметрів регулювання якості зображення Тон світлов, Тон тіней і Різкість було додано новий параметр налаштування Чіткості. Для керування загальним виглядом зображення можна підкреслити або пом'якшити текстуру та контур об'єкта, зберігши при цьому градацію кольорів.
 • Функція «ефект зернистості», яка імітує фотоплівку, була розроблена таким чином, щоб ви могли регулювати силу і розмір зерна для досягнення більш точного контролю зернистості замість двох варіантів «сильна» і «слабка» в попередніх моделях.
 • Як відомо, складно відтворити колірну градацію об'єкта з насиченими кольорами. Ефект Color Chrome (Кольоровий хром), завдяки якому можна отримати більш глибокі кольори та більш глибокі градації тону у таких об'єктів, тепер доповнений ефектом Color Chrome Blue (Синій кольоровий хром), який надає додаткову глибину та природну яскравість синім тонам на зображенні.
 • Чудова керованість у гонитві за істиною фотографією.
 • Похилий сенсорний РК-дисплей з високою роздільною здатністю 1,62 мільйона точок можна повернути приблизно на 180 градусів, дозволяючи знімати від стегна, на рівні землі або тримаючи камеру над головою. Екран має широкий кут огляду, високу контрастність та природну кольору, забезпечуючи чітке та якісне зображення.
 • Задній 1,28-дюймовий захищений загартованим склом кольоровий РК-дисплей з пам'яттю (Memory LCD) відображає параметри зйомки незалежно від того, увімкнена камера чи ні. Екран може бути встановлений в режимі Classic (Класичний), який відображає моделювання плівки, баланс білого та інші налаштування зображення, нагадуючи плівкові камери, або в режимі Standard (Стандартний) для відображення витримки, чутливості ISO, кількості кадрів, що залишилися, та інших параметрів зйомки у вигляді простих чисел та значків.
 • Параметри тонів світла і тону тіней були інтегровані в налаштування Tonal Curve (Тональна крива), так що ви можете інтуїтивно настроювати параметри, перевіряючи тонову криву.
 • Поліпшено сумісність із програмним забезпеченням сторонніх виробників. Тепер вони можуть зчитувати оцінки, надані зображенням, за допомогою функції Rating (Оцінка).
 • Камера X-Pro3 оснащена портом USB Type-C (USB3.1 Gen1) для заряджання акумулятора камери та передачі даних.
 • Функціональність швидкого меню Q було покращено. Тепер ви можете вибрати кількість значків для відображення в меню: 16, 12, 8 або 4. Додана нова опція фону Transparent (Прозорий) завдяки якій ви можете змінювати налаштування, але не упустіть можливість зробити знімок.

Технічні характеристики

Тип та розмір матриці

23,5×15,6 мм (APS-C) X-Trans CMOS 4 з фільтром основного кольору.

Кількість ефективних пікселів

26,1 мільйон пікселів

Чутливість ISO

AUTO1 /AUTO2 /AUTO3 /ISO160 ~ 12800 (крок 1/3)

Тип фокусування

Інтелектуальний Гібридний AF

Режими експозиції

(Програма AE) /A (Пріоритет діафрагми AE) /S (Пріоритет витримки AE) /M (Ручна експозиція)

Управління експозицією

TTL 256-зонний замір, мульти /точковий /середній /середньозважений

Експокорекція

-5,0EV ~ + 5,0EV з кроком 1/3EV (фільм: -2,0EV ~ + 2,0EV)

Тип затвора

Фокальна площина затвора

Швидкість затвора

Режим механічного затвора P: 4сек. до 1/8000сек. Режим: 30сек. до 1/8000сек. Режим S/M: 15 хвилин. до 1/8000сек. Режим лампи: 60 хвилин.

Акумулятор

NP-W126S

Операційне середовище

температура навколишнього середовища '-10°C~+40°C/32°F~104°F

Комплектація

літій-іонний акумулятор NP-W126S, наплічний ремінь, захисна кришка, затискач для ременя, захисна кришка, інструмент для кріплення затискача, серветка для протирання, USB-кабель (тип A - C)

Габарити (Ш х В х Г)

(Ш) 140,5 мм × (В) 82,8 мм × (Г) 46,1 мм (мінімальна глибина 34,8 мм)

Вага

Прибл. 497 г (включаючи батарею та картку пам'яті SD)
Характеристики
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг