Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

До порівняння
До обраного
Пило- вологазахист:Немає
Тач дисплей:Так
Тип екрану:Похилий
Розмір матриці:Super35
Наличие:
Немає в наявності
78 454 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Опис
Характеристики
Відгуки

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro має розширений функціонал для професійного знімання, у тому числі вбудовані світлофільтри ND на два, чотири та шість ступенів, а також регульований по нахилу HDR-дисплей яскравістю 1500 нт для комфортної роботи при сонячному світлі. Додатково передбачені два аудіовходи Mini XLR та можливість встановлення більшої батареї типу NP-F570.

Динамічний діапазон 13 ступенів і два базові значення ISO з верхньою межею 25 600 забезпечують чудові результати в умовах як яскравого, так і недостатнього освітлення. Модифікації для 6K-зйомки мають більший сенсор формату Super 35, дозволяючи отримувати виключно малу глибину різкості та встановлювати анаморфні об'єктиви. Ці камери підтримують частоту до 60 fps при повній роздільній здатності та до 120 fps в обмеженому режимі матриці.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro має нейтральні IR-світлофільтри із сервоприводом для швидкого зменшення кількості світла в кадрі на два, чотири або шість щаблів. Розроблені спеціально для даної камери, вони забезпечують покращену передачу кольору при зніманні в несприятливих умовах і допомагають усунути похибки в інфрачервоній області спектра.

Камера має 5-дюймовий сенсорний HDR-дисплей яскравістю 1500 нт для комфортної роботи в сонячному світлі, при цьому допускається його регулювання нахилу, щоб вести знімання в будь-якому зручному положенні.

Як і топмодель URSA Mini Pro 12K, новинка Pocket Cinema Camera 6K Pro підтримує кодування кольору п'ятого покоління. Вона дозволяє в кожному кадрі досягти повної реалістичності і ще правдивіше передати тональність шкірних покривів. В основі цієї технології лежить комплексна крива гамма-розподілу, призначена для збору розширеного обсягу інформації про області світла та тіні з глибиною 12 біт. У поєднанні з кодеком Blackmagic RAW такий спосіб обробки забезпечує збереження метаданих, які можна використовувати на етапі поствиробництва.

Pocket Cinema Camera 6K Pro дозволяє використовувати додатковий видошукач для полегшення знімання з рук та поза приміщенням. Цей аксесуар має кольоровий OLED-дисплей з роздільною здатністю 1280 x 960, інтегрований датчик положення, діоптр із чотирьох елементів з регулюванням фокуса в інтервалі від -4 до +4 та вбудовану цифрову таблицю для налаштування. Також можна показувати рамки кадрування. Діапазон повороту пристрою складає 70 градусів. У комплект постачання входять чотири різні окуляри під обидва ока, а підключення до камери виконують через один роз'єм.

Основні функціональні можливості моделі Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

 • Корпус із композитного матеріалу на основі вуглепластику та полікарбонату.
 • Сенсор з роздільною здатністю 6144 x 3456, 13 ступенями динамічного діапазону та двома базовими значеннями ISO з верхнім кордоном 25 600.
 • Сумісність із широким рядом популярних EF-об'єктивів.
 • ND-світлофільтри з сервоприводом для швидкої зміни кількості світла на два, чотири або шість щаблів.
 • ISO до 25600 для знімання якісного матеріалу в умовах слабкого освітлення.
 • Підтримка файлових форматів, сумісних із популярними програмами.
 • Регульований HDR-дисплей яскравістю 1500 нт.
 • Технологія кодування кольору Blackmagic п'ятого покоління.
 • Додатковий видошукач Blackmagic Pocket Cinema Camera Pro EVF.
 • Входи Mini XLR 48 В із фантомним живленням.
 • Більша батарея NP-F570 і додатково ручка Blackmagic Pocket Camera Battery Pro Grip.
 • У комплект входить DaVinci Resolve Studio - повнофункціональна версія програми для обробки.
Характеристики
Пило- вологазахист
Тач дисплей
Тип екрану
Розмір матриці
Байонет
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг