Камера FUJIFILM XF10 black

Камера FUJIFILM XF10 black

Артикул:16583286
Бренд:Fujifilm
К сравнению
В избранное
Фотокамера FUJIFILM XF10 — это новинка, которая относится к категории компактов с большим сенсором.

Официальная гарантия производителя : 24 мес.
Виробник:Fujifilm
Наличие:
Нет в наличии
14 210 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

Вибір фотокамери залежить від особистих уподобань. Якщо деякі віддають перевагу аналоговому і ретро-дизайну, то інші шукають щось оригінальне і футуристичне. Одні збираються займатися художньою фотографією, іншим досить повсякденних знімків. Тож яку ж камеру люди воліли б постійно мати при собі? Імовірно ту, у якої безліч різноманітних функцій та привабливий зовнішній вигляд. У цьому випадку FUJIFILM XF10 стане ідеальним вибором.

Оживіть спогади
У всіх нас є дорогі нашому серцю спогади — про чудових людей, які зустрілися нам у повсякденному житті, цікавих об'єктах чи запаморочливих краєвидах. Але часто поділитися ними зі знайомими або точно пояснити їх не так вже й просто. Цифрова камера преміумкласу FUJIFILM XF10 кишенькового формату дозволить показати мить, а потім поділитися нею та її історією. Знайдіть щось гідне спогадів та збережіть це для історії з чудовою якістю FUJIFILM XF10.

Цікаве
Завдяки фіксованому об'єктиву з фокусною відстанню 18,5 мм FUJIFILM XF10 ідеально підходить для різних видів знімання, включаючи знімання пейзажів і вуличних сцен. Завдяки компактному розміру та простоті управління FUJIFILM XF10 дозволяє публікувати знімки у соціальних мережах безпосередньо після знімання. FUJIFILM XF10 допоможе яскраво показати цікаве у повсякденному житті.

Пошук
У своєму повсякденному житті ми стикаємося з безліччю сцен, які нам хотілося б зберегти і згадати потім у компанії друзів або просто йдучи вулицею. Просте та інтуїтивно зрозуміле управління дозволяє FUJIFILM XF10 зупиняти будь-які чудові миті.

Велика матриця
Попри компактність FUJIFILM XF10, оснащена матрицею розміру APS-C. Це в 14 разів більше за матрицю звичайного смартфона. З її допомогою можна робити високоякісні знімки в умовах низького освітлення та створювати чарівні ефекти розмитого фону.

Об'єктив
Встановлений на FUJIFILM XF10 знаменитий об'єктив FUJINON оптимізований під матрицю з 24200000 пікселів розміру APS-C і забезпечує визначну деталізацію та чіткість.

Колір та висока чутливість
FUJIFILM XF10 має у своєму розпорядженні все необхідне, щоб зробити неповторні знімки. Це означає відтворення природних відтінків шкіри, чарівну передачу кольору, низький рівень шуму в умовах низького освітлення і високу чіткість по всьому кадру.

Імітація плівки
За часів фотоплівки фотографи підбирали плівку, яка ідеально підходить для знімання тієї чи іншої сцени або об'єкта. Завдяки знанням та досвіду, накопиченим за більш ніж 80 років розробки фотоплівки, FUJIFILM XF10 пропонує 11 різних режимів для імітації фотографій, знятих на класичну плівку, відповідно до ваших уподобань.

Спеціальні фільтри
Не обмежуйтесь зображеною миттю. Пориньте у свободу творчості за допомогою спеціальних фільтрів, які додадуть авторський штрих і продемонструють вашу творчу жилку.

f=18,5 мм (еквівалентна фокусна відстань: 28 мм)
FUJIFILM XF10 оснащений фіксованим ширококутним об'єктивом (з ФР 18,5 мм і F2.8) і підходить для будь-яких видів знімання, починаючи з пейзажної та закінчуючи моментальною.

Макро
Режим макрознімання дозволяє знімати об'єкти на відстані 10 см від об'єктива, тобто скорочує дистанцію до об'єкта знімання.

Цифровий телеконвертер
Дозволяє перемикатися між ЕФР 35 мм* та 50 мм*, а також стандартним значенням 28 мм*

Формат
Крім стандартного формату 3:2, у вашому розпорядженні формат 16:9, що ідеально підходить для відеознімання, і формат 1:1 для публікації знімків у соціальних мережах.

Простота керування
Диском вибору режиму виберіть режим знімання та налаштуйте витримку затвора і діафрагму дисками керування спереду та ззаду. Доступ до функцій забезпечує сенсорний екран і (функціональні) кнопки Fn. (1=Передній диск керування, 2=Диск вибору режиму, 3=Задній диск керування)

Режим Advanced SR Auto
У режимі Advanced SR Auto камера розпізнає сцену та об'єкт знімання у кадрі та автоматично оптимізує фокус та налаштування камери.

Сенсорний дисплей
Камерою можна керувати як смартфоном. Серед сенсорних жестів управління масштабування зведенням та розведенням пальців, перетягування картинки та скидання.

SNAPSHOT
SNAPSHOT встановлює попередні налаштування дистанції та діафрагми 2 м/F8 або 5 м/F5.6, що забезпечують відносно велику глибину різкості. Ця функція ідеально підходить для миттєвого захоплення об'єктів із фокусом на відповідній відстані.

«Розумний» суперспалах
Вбудований спалах автоматично адаптує інтенсивність світла до сцени, що знімається, робить знімки більш природними.

Серійне знімання 4K
Високошвидкісна безперервне знімання з високою роздільною здатністю для знімання об'єктів, що швидко рухаються. Виберіть найкращий із 15 знімків, зроблених за одну секунду.

Функції відеознімання
Навколишній світ можна зняти на відео з надвисокою роздільною здатністю 4K. Крім того, FUJIFILM XF10 дозволяє робити високошвидкісне відеознімання Full HD для отримання уповільненого відео.

Бездротовий зв'язок
Користуючись FUJIFILM XF10 у поєднанні зі смартфоном або планшетом, оснащеним Bluetooth®*, можна безпосередньо поділитися знімками з родичами та друзями. Крім того, камерою можна керувати дистанційно за допомогою безплатної програми FUJIFILM Camera Remote та друкувати картки instax, встановивши зв'язок між камерою та принтером instax.

Характеристики
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг