Камера FUJIFILM X-E3 black body

Камера FUJIFILM X-E3 black body

Артикул:16558592
Бренд:Fujifilm
К сравнению
В избранное
Самая компактная и легкая модель с видоискателем в линейке камер серии X со сменными объективами Fujifilm X-E3

Официальная гарантия производителя : 24 мес.
Виробник:Fujifilm
Наличие:
Нет в наличии
16 240 грн.
Сообщить о поступлении
Сообщить о поступлении товара
Ваша заявка принята!

Вы получите уведомление о поступлении товара в продажу на указанные вами контакты
Ваш E-Mail
Номер моб. телефона (SMS)
- обязательно к заполнению минимум одно из полей
Проверка...
Описание
Характеристики
Отзывы

Fujifilm X-E3. Фотокамера X-E3 оснащена 24,3-мегапіксельною матрицею X-TransTM*1 CMOS III та високошвидкісним процесором обробки зображення X-Processor Pro. X-E3 – перша модель серії X з бездротовою технологією Bluetooth®*2 Low Energy (з низьким енергоспоживанням). Ви можете увімкнути камеру до смартфона або планшета для простої передачі знімків із мінімальним енергоспоживанням. РК-дисплей на задній частині камери оснащений сенсорною панеллю, яка підтримує зручні функції "Touch Shot" (знімання в один дотик), "Touch AF" (фокусування дотиком) та "Focus Area Selection" (вибір області фокусування). У моделі X-E3 буде доступне оновлене сенсорне керування, яке уможливить управління жестами, наприклад перегортання та масштабування пальцями, що спростить роботу з сенсорним дисплеєм. Алгоритм автофокусування був оновлений для більш ефективного відстеження об'єктів, що рухаються. Завдяки чудовому зовнішньому вигляду, універсальності та функціональній красі цієї бездзеркальної камери ви отримаєте справжнє задоволення від використання X-E3.

Компактний та легкий корпус для виняткової мобільності та практичності
Компанія Fujifilm переробила корпус камери FUJIFILM X-E2, випущеної в листопаді 2013 року, щоб створити найкомпактнішу і найлегшу модель з видошукачем у лінійці камер серії X зі змінними об'єктивами. Формфактор робить її ідеальною супутницею для повсякденного використання та фотографування подорожей. Камера має добре збалансовані пропорції та ергономічний дизайн, тому її зручно тримати в руці. Нова модель також підтримує Focus lever (джойстик АФ) - популярну функцію, вперше представлену в FUJIFILM X-Pro2 і дозволяє миттєво змінювати зону фокусування, не відриваючи погляду від видошукача.

У верхній частині корпусу знаходяться два диски: для керування витримкою та компенсації експозиції. При перемиканні налаштувань ці високоякісні алюмінієві диски видають приємне клацання. На диску компенсації експозиції тепер є позиція C, що забезпечує компенсацію експозиції до ±5 ступенів з кроком 1/3, що розширює можливості фотографа. Також передбачено важіль для перемикання в повністю автоматичний режим Advanced SR Auto, в якому камера сама вибирає оптимальні параметри для конкретної ситуації.

Відмінна якість зображення, швидкий відгук і підвищена ефективність автофокусу, що слідкує
Модель X-E3 оснащена 24,3-мегапіксельною матрицею X-TransTM CMOS III формату APS-C та високошвидкісним процесором X-Processor Pro, що гарантують неперевершену якість зображення та швидкий відгук. Камера має велику область автофокусування із фазовою детекцією та оновлений алгоритм для забезпечення максимальної швидкості автофокусування 0,06 с*3. X-E3 також пропонує серійне знімання з зображенням у режимі реального часу зі швидкістю 5 кадрів/с, час увімкнення 0,4 с, затримку спрацьовування затвора всього 0,05 с та інтервал між кадрами 0,25 с*4.

Завдяки новому алгоритму розпізнавання зображень камера X-E3 відстежує об'єкти, що рухаються, вдвічі швидше, ніж попередні моделі*5. Крім того, X-E3 може відстежувати рухомі об'єкти вдвічі меншого розміру, ніж раніше.

Розширені можливості підключення завдяки бездротовій технології Bluetooth®
Це перша камера серії X, яка підтримує функцію Bluetooth®. Вмикайте її до смартфона або планшета перед зніманням, щоб легко переносити зроблені вами знімки на смартфон або планшет через програму FUJIFILM Camera Remote.

Оновлений інтуїтивно зрозумілий сенсорний інтерфейс
Камера оснащена 3,0-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм з роздільною здатністю 1,04 Мп. Увімкнення параметрів сенсорної панелі дозволяє виконувати наступні операції в режимах знімання та відтворення:

Режими знімання

  • Вибір області фокусування. Переміщуйте точку фокусування в потрібне положення, натискаючи пальцем на РК-дисплей.
  • Натисніть на РК-дисплей. Натисніть, щоб сфокусуватися на певній точці, а потім зробіть знімок.


Режими перегляду

  • Змахування. Натискайте пальцем по екрану, щоб прокрутити зображення за одним.
  • Збільшення подвійним торканням. Двічі натисніть на екран, щоб збільшити зображення, центрувати за активною точкою фокусування після того, як знімок зроблено.
  • Перетягування. Рух пальцем по екрану, коли зображення збільшено, переміщатиме його в рамках кадру.
  • Збільшення масштабу. Помістіть два пальці на екран і збільшуйте відстань між ними, щоб збільшити зображення.
  • Зменшення масштабу. Якщо збільшено зображення, помістіть два пальці на екран і зменшуйте відстань між ними, щоб зменшити масштаб зображення та переглянути останні 9 зображень.

Усі функції сенсорного екрана вимикаються, коли вимкнено налаштування сенсорної панелі.
Камера також пропонує режим «Touch Function» (сенсорні налаштування), в якому ви можете використовувати перегортання вгору-вниз і вправо-вліво для виклику попередньо призначених функцій. Використовуйте перетягування на сенсорному екрані, щоб змінити розташування області фокусування, навіть не відриваючи очей від ЕВІ. У налаштуваннях області сенсорного екрана ЕВІ можна активувати роботу сенсорного дисплея для параметрів ALL (все), RIGHT (вправо), LEFT (вліво) або увімкнути функцію OFF (вимк.).

Висока роздільна здатність та запис відео високої чіткості 4К
Камера X-E3 здатна записувати відео Full HD та 4K з використанням відомих режимів імітації плівки FUJIFILM. Ви можете виводити відео на зовнішній монітор через порт HDMI і записувати звук із зовнішнього мікрофона.

25 висококласних об'єктивів FUJINON з байонетом X-mount для максимальної універсальності
Тепер, після сьогоднішнього анонсу FUJINON XF80mmF2.8 LM OIS WR Macro, наша лінійка об'єктивів XF складається з 25 моделей. Наявна лінійка охоплює різні моделі — від ширококутних до телеоб'єктивів, також п'ять світлосильних об'єктивів з фіксованою фокусною відстанню. Ці об'єктиви дозволяють максимально розкрити потенціал камери X-E3 з погляду якості зображення. Можливості знімання можна розширити за допомогою додаткових аксесуарів, таких як адаптери та макрокільця.

Технічні характеристики

Тип та розмір матриці

X-Trans CMOS Ⅲ з фільтром основних кольорів
23,5 мм × 15,6 мм(APS-C)

Кількість ефективних пікселів

24,3 мільйона пікселів

Чутливість ISO

ISO200-12800(з кроком 1/3EV)

Видошукач

OLED-видошукач
Вихідна зіниця: прибл. 17,5 мм (від заднього кінця окуляра камери)

Комплектація

Літій-іонна батарея NP-W126S
зарядний пристрій BC-W126
захисна кришка для байонета
зовнішній спалах EF-X8
наплічний ремінь
металевий затискач для ременя
захисна кришка, інструмент для затиску
Інструкція з експлуатації

Габарити (Ш х В х Г)

121,3 мм (Ш) × 73,9 мм (В) × 42,7 мм (Г)(мінімальна глибина: 32,4 мм)

Вага

Прибл. 337 г (з урахуванням ваги батареї та карти пам'яті)
Прибл. 287 г (без урахування ваги аксесуарів, батареї та карти пам'яті)
Характеристики
Виробник
Отзывов ещё нет — ваш может стать первым.
Все отзывы 0
общий рейтинг